Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilimin yeni icadı: Ateizm

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Hergonan said:

evet beynin tamamen yikanmadan bence don.

konu hassas falan diil. insanlar salak olduklarini anlamak istemiyorlar. salak ya da saf, her neyse. ya da beyni yikanmis. koyun da denebilir. belki de anne-babalarinin sucu. din sacma sapan bir sey.

kthxbye.

aynen öyle
din kutsal sorguluyamazsın
neden?
öyle, kutsal.
Sorgulanmaz çünkü sana yaptırmak istediğini sorgulama diye çıkmış ortaya.

-aga bize saldırdılar git bizim için öl sen
- :D
-ölmezsen sonsuza kadar yanıcaksın
- e iyi bari

Çok enteresan bi ilüzyonun içindesiniz ya çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Osuran_boğa said:

o karikatürü buraya koyan arkadaş hiç mi utanmadı ya ,bide "ahahaha züper" diye gülmüşsünüz.tüm dünyayı bilemem de paticikte olay tam tersi.

Utanmadım. Ateistliğimle alay eden ya da ateistliğime saldıran insanların dinleriyle alay etmeme izin verilmediği sürece de utanmam. Bana saygı duymayana saygı duymam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Utanmadım. Ateistliğimle alay eden ya da ateistliğime saldıran insanların dinleriyle alay etmeme izin verilmediği sürece de utanmam.

bişi demeyim diyordum ama şu cümleyi yazdıktan sonra okudun mu :)
sana saldıran insanların dinleriyle dalga geçme izni...dinler kişiye özgü bişey mi? yani birisi senle dalga geçince o dine mensup tüm insanlarla dalga geçme hakkı tanınmasını istiyorsun.hem dalga geçme izni verilse (kim veriyorsa artık papa filan heralde) ondan sonra nie utanasın ki zaten izin verilmiş.neyse bi anlık alınganlıkla yazmışsın sanırım sorun yok
said:
Bana saygı duymayana saygı duymam

sana saygısızlık eden kimse söle herkes duysun.ha dışarda
gezen adamları dyosan, milyonlarca insan senin inancına saygı gösteriyorken sen göstermiyenlere takılıyorsan bil ki sen de o saygısız kişilerin arasındasın.saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

Ölüm aptal, geri zekâlı, umursamaz hücrelerin yaşamaktan vazgeçmesinden ibaret bir şeyse, cennete veya cehenneme giden nedir, kimdir?

hücrelerin birbirinden haberi olmasa nasıl hepsi bir anda yaşamaktan vazgeçiyolar.Cennete gidermiyiz bilmemde bunu kabul eden bu profların cehenneme gideceği kesin gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...