Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük Sırlar ( Türkiş Gossip Girl)

7thBreath

Öne çıkan mesajlar

Ya şimdi tüm diziye laf atmayayım da tek bölümünü izledim orada da asıl kız bir elemanla tanışıp takılıyodu. Elemanda hafif böyle fakir aile çocuğu havasındaydı.

Türk versiyonuna aklımda böyle uyarladım. Hatırlayınız ki Grey's Anatomynin orjinalinde elemanla kız barda tanışıp one night stand yaşadıktan sonra aynı hastane de birbirlerini görüp şaşırırlerken (izlemedim de bana anlatılan buydu) Türk versiyonunda sanırım tanışmaları yağmurda taksi beklerken gelen taksiye beraber binmelerine bağlanıyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

turk malı dizisinin reytinglerde üst sırada olmasından dolayı ben şahsım adına utanıyorum

ben hayatımda bu kadar kötü bir dizi görmedim.

konuya gelince bu dizi belki tutar.ama içinde seks olmayan uyuşturucu alkol olmayan gençlik filmi olmaz.gossip görlü 1-2 defa görmüşümdür denk gelip pek bilmem ne oldugunu

ama yapcak birşey bulamayıp cocuklar duymasını tekrar çeken zihniyetten bir bok olmaz.

ulan avrupa yakasını özlettiler.o dizi 10 sezon gidermiş yani
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

aket sen turk malını da izlemiyosundur gerçi ama ordan da bi kuple versene :D

:)

istanbul'da evde televizyon yok ama Bursaya gelince geçen teyzemlerde denk geldik bi. 10 yaşındaki kuzenim biraz ilgi gösterdi annemler falanda işte o bakıyor diye arada baktılar biraz. sonra devre arası bitince maça döndük galiba, dizi ile olan kısa geçmişim bu kadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...