Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chrono Trigger

Sorj

Öne çıkan mesajlar

başladim çok eğlenceli de bişi soracam

mahkeme

mahkeme sahnesinde şöyle bir soru soruyor işte prensesin mal varlığı hiç mi aklını çelmedi diye yok dedim sonra bir görgü tanığı gelip yok çarpişir çarpişmaz kızın kolyesinde koştu dedi. şimdi hatirlayamiyorum öyle mi yaptım diye.eğer cidden öyle yaptığım için o görgü tanığı geldiyse süpermiş

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Öyle yapmışsın, yapmasan çıkmazdı. O mahkeme de dumura uğratan olaylardan biriydi beni ilk gördüğümde. Oyunu 1994'te çıktığını düşününce üstüne hâlâ böyle yeni oyun da çıkmadığını görünce iyice hayran kalıyor insan.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi bu oyunu istersen 2 saatte bitiriyorsun, istersen 40 saatte. Ona göre farklı sonlar çıkıyor. Nerede ve nasıl bitirdiğine göre. Her an, herhangi bir görevi yarıda bırakıp bitirebiliyorsun oyunu. Onun dışında lineer.

Her sonu görmek lazım ama, Bitirdin yere göre farklı farklı şeyler oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 10 ay sonra ...

vay be, mahkemeye çıktım, şansölye kazık attı bana, idam emrimi verdirdi katakülliye getirip, suçsuz bulunmuştum halbuki, neyse kaçtım bi şekilde hapishaneden, sonra prenses de benimle birlikte saraydan kaçtı, ormanda köşeye sıkıştırdı guardlar ve şansölye sarayın çıkışında, bir başka zamana kaçtık can havliyle, geleceğe kaçtık bu sefer sanıyorum, bir yere sıkışıp kalmış insanlarla karşılaştık, bakalım n'olcak? bu şansölyenin prenses'te gözü var galiba, prenses'le evlenip krallığın başına geçmek istiyor sanırım

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...