Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Oley be Nobre yok artık =)

Nihat cidden zıvanadan çıkmış 2.5 milyon alıp yatıyorsan eleştirilerede katlanacaksın. Bak nobrenin sesi çıkmıyor adam değerinin o kadar etmediğini biliyor =P

Birde tabata ile nobreyi kıyaslarsan 8 milyon bonservisi olabilir ama adam 1 milyon alıyordu.

Nobre ise 2.5 + imza parasımı ne alıyor 3 senelik, Tabata nobreden daha yararlıydı bide. Tabata -1 Nihat -2 ise Nobre -3 adamlık oynuyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında nobre'de çift forvette çok yararlı olabilirdi. Adam FB maçında da Kasımpaşa maçında da, hatta 15. lig takımıyla yapılan hazırlık maçında bile sahanın en çok koşanı, birşeyler yapmaya çalışanı,

koy çift forvete, koş ileri de boş boş diyip sal sahaya, yorsun rakip defansı asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

tr de koşan adam matah arkadaş. neymiş efem bu adam en azından mücadele ediyormuş. son dönemlerde çıktı bu nane. iyi oynamıyor ama mücadele ediyor. lan mücadeleyi ben ne yapayım?!!

bu zihniyetle o kadar yıl deli iboyu çektik, gitsin dedikçe ama koşuyor cevabını aldık. nobre de tabi anladı bu muhabbeti, koş babam koş. ha şöyle de bir şey var tabi, nobre ye bu görevi teknik direktörler de verdi. bu adam altı pas forveti arkadaş, bu adamı sen niye ceza sahası dışına mahkum ediyorsun? bu adamı salacaksın ceza sahasına fırsatçılığıyla atacak. olmadı yüksek top tehdidiyle gerek gol atacak gerekse de stoperleri üstüne çekip alan boşaltacak. ama yok bizde kim geldiyse koş nobre diyor, koş oğlum diyor, baskı diyor, sonuç ortada...
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Net bi şey söylim Beşiktaşlılara, o Nihat'ın seneye katkısı Q7'den baya bi fazla olur. Boşuna o yüzden harcamasınlar adamı dua edin.

Bunu soylemenin mantikli bir nedeni varsa bilelim. Benim oldugum yerden Nihat 2 senedir 7M euroyu cebine atan ve bu sure zarfinda hatirladigim tek olumlu hareketinin CSKA macindaki golu olan kisi. Bir de dunku atarlari var tabii ona pek olumlu yaklasamiyorum zira Quaresma denilen adam bu sezon canini disine takarak oynayan sadece birkac kisiden biri takimda.

Ha harcanmasina karsi miyim kesinlikle evet, ama bu Nihat'i sevdigimden degil o aldigi 7M euronun hakkini vermesi gerektiginden. Artik GS macinda sov mu yapar, kupayi mi kazandirir bilemeyecegim. Ki dunku oyununa bakarsak yine hicbir sey yapamayacakmis gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kusura bakmasında bizde bir kaç sene oynayıp 5 milyon a mı ne dışarı gitmişti. Biz bırakın 5 milyona geri almayı birde deli gibi yıllık ücrete bağladık. Adam öyle bir hale gelmişki top istop etmeye çalışında 5 metre açıyor topu, ayağına dolaştırıyor, istediği hareketleri bir türlü yapamıyor. Vücut ve mental olarakda bitmiş, gidip aldığı para haram diyen adama kızacağına yıllık ücretinde önemli ölçüde indirime gitsin. 500.000 alıyor olsaydı kimsenin aldığı paraya bu kadar laf ediyor olacağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

koskoca nihatın şöyle yorumlandığını gördükçe üzülüyorum yahu. R.Sociedad'da müthiş goller atan, UEFA.com'da video klipleriyle ispanyolca futbol dersleri veren, sürekli adına manşet atılan, Euro08'de resmen takımı sırtlayıp taşıyan Nihat'ın (ki zaten o turnuvadaki sakatlığından sonra oldu ne olduysa, ondan sonra toparlayamadı) şu hale gelmesi hakkaten üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında geçen senenin sonunda bir ara çok iyi forma girmişti, her maç iyi işler çıkarıyordu ki yeni sezonda Nihat çoşacak diyorduk. Olmadı ama :(

Hatta sezon başı askere gitti diye kötü denilmişti, Emre'nin Fener'deki ilk sezonu örnek gösterilmişti vs.

Gerçi adamın sevdiği ve en iyi oynadığı pozisyonda oynatmıyoruz ama oynatsakta pek birşey değişeceğini sanmıyorum. Gördük yani top bile durduramıyor artık ayağında,

O efsane Nihat'a saygı duyulmasa, başka herhangi bir adama formsuzluğa ve yaptıklarına rağmen bu kadar katlanılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...