Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Aral Ithalat....

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

peki sitesinden aldığım resim.yinede çok iyi değil

http://eu.media.blizzard.com/sc2/media/screenshots/protoss_mothership_001-large.jpg

neyse ya alaksız uzadı.
zaten benim amacım grafiklere bok atmak değil. iyi değilde demedim zaten. çok iyi değil dedim.

ama yani hemen milleti ezmeye çalışmanızı anlamadım. yok bana bi tane göster kaliteli grafikli fln. sanki sen yaptın oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

peki yanlış anlaşılma olmuş. ama soruna cevap
taaa 2007 de çıkan cc3 hemen hemen aynı gibi aslında ama daha önde bence.
yine 2007 de çıkan world in conflict
2010 cc4
bilmişyorum aynı kategoriye girer mi ama empire total war. (savaşlardan bahsediyorum. harita üzerindeki sıra tabanlı olaydan değil.)

mesela benim şuan aklıma gelenler.

edit: çok iyi değil de bundan iyi olanları yazdım. yani istenilse yapılabilior. adamlar istememiş ama

edit2: ya hakkaten gereğinden fazla uzadı olay. ben sadece arkadaşa bi daha kazık yemiyceksin demek istedim
Sosyal ağlarda paylaş

bana şunu söyle, o rts dediğin oyunların hangisi akıcı? oyun akışı diye bişey var. oynanabilirlik vs.. o oyunlarda micro diye bi mevzu yok, uniteleri seri olarak hareket ettiremezsin, hızlı bi oynanış söz konusu değil. bi unitei arkasına dönmesi komutu veriyosun, ıkına ıkına dönüyo. demek istediğimi anladıysan starcraft ve diğer rtsleri aynı değerlendirmemek gerekir diye düşünüyorum. ayrıca rtsde grafik aramak nedir? tamam, yeni oyun oynuyosun, grafikleri bi nebze iyi olmalı. ama eğer şu oyuna kötü grafikleri var diyosan o zaman sen baya iyi grafik bekliyosun bi rtsden.

dediklerimi yanlış anlama. hiçbi şekilde kötüleme amaçlı yazmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah biliodum böle tepki geleceğini. önceki postlarıda okusaydın olayı anlardın.

bakınız ne yazmışım
said:

böyle dedim ya şimdi kesin başlar millet yok orjinaline sadık yok cart curt.

yahu birader zaten ben oyuna ne kötü diyorum ne bişi. sadece ekran kartı almamız lazım olcak ordanda bi kazık yiycez tarzında bi söylem var arkadalarda. ona hitaben grafikler çok iyi değil bi daha kazık yemene gerek yok dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabi canım bişi dediğim yok. arkalarda eleman dediğim gibi yazmış.
bende zaten grafikler o kadr iyi değil dedim. demez olaydım :D

bende mesela hala war3 oynarım. çok salladığım yok grafikleri.
ha niye grafik kıyaslaması yaptım.arkadaşa cevap olarak bundan daha iyisi yapılabilirdi demek için

ama işte yüz yüze olunmadığı için sadece yazarak böyle yanlış anlaşılmalar fln çok oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

peki sitesinden aldığım resim.yinede çok iyi değil

http://eu.media.blizzard.com/sc2/media/screenshots/protoss_mothership_001-large.jpg

neyse ya alaksız uzadı.
zaten benim amacım grafiklere bok atmak değil. iyi değilde demedim zaten. çok iyi değil dedim.

ama yani hemen milleti ezmeye çalışmanızı anlamadım. yok bana bi tane göster kaliteli grafikli fln. sanki sen yaptın oyunu

karşılaştıracaksan düzgün resimler ile yap bence

Sosyal ağlarda paylaş

su acıdan dalmak ıstedım muabbete

Grafıklerı ıı demek sadece janjanlı grafıkler deılkı,
onları yaptıktan sonra adam gıbı optımıze etmek demek.
Al bak Warhammer oynayamadım :( ki bu aletle Eve wow rahat rahat oynuyorum ben.

cc nın grafıklerı sadece janjanlı duruyordu, ne akar ne bıse olur ( o lotr serısıde ole )
içi sıkılıyor adamın oynarken
Sosyal ağlarda paylaş

uu konu nereye kaydı.
millet bi önceki yoruma bakıp okuyor konuşup gidiyor. kayıyor bana sen ne dedin fln diye.
ya zaten yazımı yazarken tartışma çıkmaması adına açıkladım belirttim. üstüne 10 defa söyledim. yeter allah belamı versin bi daha böyle bi yorum yazarsam sddsfsdf

bi daha anlatıyorum. sonra sittir olup gidicem içim daraldı aynı şeyleri söylemekten.

ya beyler amacım grafiklere laf atmak değil. niye anlamıonuz şunu
açın 7. sayfayı bakın. şöyle bir yorum var: "Abi hadi aral ithalat kendi kafasından koyduğu rakamı sildi peki bu oyunu oynamak için alacağınız ekran kartı TR'ye getiren firmanın kafadan koyduğu 100-200 dolar farkı kim protesto edecek? "

bende dedim ki grafikleri zaten çok iyi değil.

şimdi burdan ne anlıyorsunuz anlamadım. benim yazdığım cümleye bakıosunuz sadece. ama neye cevap olarak yazıldığına bakmıyorsunuz. mesela büyükler anlatır şöyle bi hikaye aklıma geldi: kuranda namaz kılmayın yazıyor die çıkmış adamın teki. göstermiş yerini fln. sonra bektaşide demişki la olm baksana "sarhoşken" namaz kılmayın yazıyor.

anlatamıyorum sanırım. veya herkes bi gazla yazıyor.
bakın diyorum ki 100 200 dolar kazık yiyerek bi ekran kartı alman gerekmiyor oyunu. çünkü oyunun grafikleri bilgisayarı kastıracak hayvan grafikler değil.

ha niye karşılaştırma yaptığıma gelince.
bone bana sataştı sandım yazdığımı anlamayarak. onunla tartıştık. bi açıklığa kavuşturdukdan sonra dedi ki bana rts türünde daha iyi grafikli oyun göster. benim tek amacım buydu.

hay sıçayım kafama ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...