Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

bu icarbons olayı sonradan çıkartmak istediğimizde herhangi bir iz bırakıyor mu? hani güzel çıkamama gibi bir durum ya da yapışkan izi gibi. nasıl olduğunu tam bilmiyorum.

dün geldi yaklaşık 40 gün sonra vodafone dan aldım iphone 4ümü. hattımın açılmasını bekliyorum. o sırada da bi kılıf bakiyim diyorum işte.

aklımda icarbon var ama üstte belirttiğim şeyler kafamı kurcalıyor.

bir de bir soru sorayim. itunes ile synchronize etmek gerekli bilgiğim kadarıyla. hattım açılmadan yapılabilir mi bu? yoksa direk hattım açıldıktan sonra mı girişeyim bu işe. nasılsa kullanamıcam daha.

noob soruları gibi oldu ama sormak istedim gene de.

bir başka soru da kaç günde geldi absolut icarbons sana
Sosyal ağlarda paylaş

peki bu zagg invisible shield nasıl? bilginiz var mı?

ben pek sevmiyorum da telefonun seklinin degismesini. icarbonsun tipi guzel ama gene de zagg invisible shield de iyiyse onu tercih edebilirim.

amacım arka tarafın cizilmesini, zarar gormesini engellemek. on tarafa da belki bişi takabilirim de ona karar vermedim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

zil sesini custom ringtonelar ile değiştirebiliyorsunuz bu arada.

ben xlyophonedan memnunum =P behlul gibi caliyo

eet ringtone dei$iyo, bissuru program var.

bu mobile me nin olayi nedir, sadece skindirik sync icin yilda 100$ aliyor olamazlar heralde?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

peki bu zagg invisible shield nasıl? bilginiz var mı?

ben pek sevmiyorum da telefonun seklinin degismesini. icarbonsun tipi guzel ama gene de zagg invisible shield de iyiyse onu tercih edebilirim.

amacım arka tarafın cizilmesini, zarar gormesini engellemek. on tarafa da belki bişi takabilirim de ona karar vermedim daha.

abi iğrenç bişey o zagg

resmen adamlar yanlış ölçüyle kesmişler, bi taraftan 2 mm boşluk kalıyor. Hele ki ön yüzde o yuvarlak tuş için deldikleri delik var ya, bildiğin iğrenç, kocaman. Sakın o kadar para verme ona
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...