Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Mediamarkt, elgiganten(burasi kontratli satiyo olabilir)

Buralarda yoksa, benim tavsiyem tele2.se ve halebop.se den almaniz olur. Bunlarin ikiside operatör, ama trink para öderseniz kontratsiz satarlar, sitelerinden almaniz lazim, adresinize yollarlar direk vs. Eger yok öylede almicam diyosaniz, www.blocket.se adresinden aratabilirsiniz. Blocket isvec'in sahibinden.com'u gibi bisey, bayada daha ucuza bulabilirsiniz ordan, elden satan falan olur.

Edit: Aslinda abonelikle alsaniz cok daha ucuza gelir, cunku guzel kampanyalari falan oluyo. Mesela halebop'ta 3000 tane aylik beles sms veriyo dunyanin heryerine kullanabiliyosunuz ustune 3gb internet paketi var. Aylik 30 lira sadece(telefona bisey ödemeyim derseniz pesinat verdikten sonra). Ayni operatöru aramak bedava(eet bedava), yurtdisini aramanin dakikasida 0.20 kron yani 4 kurus falan. Baya bi uygun yani, beles gibi bisey.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

birşeyi merak ediyorum, iphone'u wireless adaptör olarak kullanma imkanımız var mıdır? modem bilgisayarımdan çok uzakta kablo çekmek yerine telefonu takıp internete girmek istiyorum(edge medge değil ha)

tethering yapabiliyor iphone da 3G den yaptığı gibi wi-fi dan da yapar mı hiç denemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Evet apple amcamiz yapicagini yapmis iphone iyi guzelde buyuk bir fiyasko var bilmem bir kaciniz duymustur ben duyunca hade be demistim abicim bu nasil mantelite kontratsiz biz burda $600 aliyoruz almasina ama adamlarin receiverlari arizali cikti saka gibi ne bokuma yariyacak simdi bu bazi uretimlerde fabrika hatasi varmis bu yuzden bazen telefon baz istasyonlari cekmesine ragmen call yada recieve call yapamiyor saka mi bu! Bugun Ny apple storelardan birine gittim dediler ki telefonunuzda sorun var biz bunu geri alalim ama vs vs vsvs beklemeniz gerekli dedim cek. git yarin bostona gecicem sana verip ne yapcam 4 gun sonra zaten turkyieye donuyorum. Turkiye fiyatlarida masallah 2.7k resmen sinir ediyorlar eger unlock edebilsem guzel yoksa amerikada birakicam. Ama okdugum ve ogrendigim kadari ile 3'deki olaya karsi unlock etmek bunda biraz zor olucak gibime gorunuyor.. yani en azindan bana soylenen bu biraz cahilim bu konularda ama varsa oyle birsey 3 kisi geri donerken her birimize 1 er iphone aldirip turkiye'de satabilirim acikcasi.. herneyse lafi uzatmadan ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...