Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Siege 3

axedice

Öne çıkan mesajlar

Oyun güzel şefim ben oynadım 2 saat aralıksız kamera döndürme az sorun var yada alışamadım son olarak mapping yok hrrladım :D

Onun dışında güzel oyun gayet smooth hack slash blam gidiyoruz hikayemiz her karakter için farklı yönde ele alınmış.Skiller güzel upgrade şekli alıyoruz yalnız iyi skill comboları iyi yapmak lazım ben markswoman ile oynuyorum :D Weapon olayı zevkli magede fena durmuyor :D

7.5/10
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam demosunu oynama fırsatım oldu. Oyunun bana göre en büyük eksikliği vuruş hissini verememesi. Mob olsun, boss olsun karşındakine vururken ya da büyü yaparken sanki havayı vuruyorsun. İtem anlamında ise Diablo 2'ye benze bir biçimde üzerine yeni bir eşya giydiğinde tek değişen rengi oluyor. Silahlarda ise tasarımlar farklılık gösteriyor neyse ki.

Grafikler, özellikle karakter animasyonları bakımından pek iyi değil ama ışıklandırma ile bir nebze kendini kurtarıyor.

Demo olduğu için çoğu skill kilitliydi ama kullanabildiklerim kadarıyla fena değildi.

Yine de bu kısır geçecek yaz aylarında iyi bir alternatif olabileceği düşüncesindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

videolarını izledimde ilk 2 dungeon siege e göre biraz farklı buldum sanki? yani ne bilim bu oyun konsola da çıkıyormu? eger çıkıyorsa oynanmaz ! neden derseniz ,diablonun konsol için arayüzünün düzenlendigini düşünün eskisinden eser yok ! dungeon siege sevenler içinde aynı mantık. eğer kosola göre düzenlenmiş bir oyunsa oynanmaz bir dungeon siege.

zaten yukarıda arkadaş belirtmiş itemlerın şekil faln degişmiyor diye! en basitinden DS2 oynarken set tamamlamak için yırtınırdık ,yada bir shield vardı adını hatırlamıyorum hali ile o shield ı bulabilmek için aynı yerleri kaç kere kasap gibi gezdigimi bilirim ! bu DS konsol içinde çıkıyorsa tamamen konsol veletlerini mutlu etme amaçlı düzenlenmiş olsa gerekki game playdeki arayüzde bunu gösteriyor sanırım .

bu sebep ile indirsemmi ,indirmesemmi kararsız kaldım:S
Sosyal ağlarda paylaş

Vurma hissi derken hertürlü orgasm ediyor marksman melee denemedim ama şunu net söyleyim demo ağır fail.4 saat oynadım oldukça zevkli sıkmıyor, npc ölüşleri düşüşleri mermi yiyişleri falan güzel tasarlanmış.Görsel olarak bayada iyi oyun max detail oynuyorum.

Görsel demişken witcher 2 bior 2 ayrı grafik ayarında bakın oyun tamamiyle değişiyor yani görsellik bence artık baya önemli yoksa istenilen çoğu detay gözden kaçıyor.Konsol sahipleri zaten lucky.

Devam edelim,Marksman curse ve range üstüne kurulmuş agility stam base gidebiliyorsunuz yada Doom,retrubution gibi specler mevcut silahlarda hepsi ayrı bir ability mesala doom daha çok curselemenizi sağlıyor.

Diğer birşey highlight sistemi yok bundan vesile bütün kitapları okuyun kurcalayın baya gizli yerler ve kitablar sayesinde DEED ve LORE ediniyorsunuzz.Lore daha çok diyalog sağlıyor aklıma gelmeyen birşey daha var ama unuttum ve DEED ise bonus stat kazandırıyor.

Mansion geldiğiniz hayaletli yer.İyi kurcalayın artifact var mekanda random drop sanırım snıffa düşede bilir düşmeyede bilir.

Birde biryer 2 eleman free ediyoruz yanlışlıkla sağdakini ederseniz başka sınıf solu ederseniz başka sınıf companion katılıyor ama ben pek takmadım saveler gidersiniz tekrar.

hah editleyim space basılı tutup pasif ability kullanıyorsunuz benim az kafam karıştı 2. defansif ability aldığımdan,siz zorlanmayın.Birde yeteneklerin empower halleri var daha seksi vuruş tarzı sağlıyor ve dmg bonusu area effect gibi ekleri var.

Şimdilik bu kadar.Havefun
Sosyal ağlarda paylaş

valla konsol oyununda bu bahsedilenleri yaşayacagım için hiç elleşmedim bile:) dungeon siege i severim ! ilk oyunuda sevdim hemen hemen aynı formattaki 2. oyunu daha çok sevmiştim. zaten genel olarak bir oyun oynıyacaksam ilk önce konsol ile olan ilişkisine bakıyorum eger konsol ile sevişken bir durumdaysa o oyuna hiç elleşmiyorum çünkü biliyorum pc versiyonu tam bir hayal kırıklıgı olacak tabi istisnalar hariç:)ha nekadar istisna var oda tartışılır bir konu.

bir oyun yapıyorsun ve bu oyun sevilip tutuluyor. sonra daha geniş kitlelere hitap etmek için bu oyunun sonraki serilerini konsol için uyarlayıp çıkartıyorsun ve oyunun orjinalligini bozuyorsun!bozmak ile kalmayıp o istedigin kitlelerede ulaşamıyorsun ahanda DS3 aynen boyle bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte bunu anlamıyorumki ben. Dungeon Siege, Duke Nukem. Bunlar PC'cilerin oyunlarıdır, konsolcuların değil? konsolda oyun satıyor diye blizzard starcraft'ı konsola yaparsa olur mu? olmaz. harbiden türk zekalı bu yapımcılar ya, "konsolda daha çok oyun satıyomuş aga, konsola yapalım biz bunu" diye olsa olsa türk düşünür, ilerisini ne düşüncek. inşallah batar bu firmalar, rezil pislikler hayvan eşşoleşekler.
Sosyal ağlarda paylaş

aferin valla iyi bok yiyecekler. gerçi yine önce pc'ye yaptıklarından pek problem yok ama sonuçta konsola port etmek de bi emektir. kaç tane diablo satacaksın konsolda be akıllım? hani eşşek gibi fanboy olup da hem pc'ye hem konsola alacak adam harici kaç kişi konsola diablo alır? diabloyu bilen adam, diabloyu konsolda oynar mı? bilmeden adam niye diablo alır? öf ulan rage'den rage'e giriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

abi nası deli satar yahu bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum, kendimi bi konsolcunun yerine koyduğumda, diabloyu oynadığım için konsolda oynamanın o oyundan alacağım zevki mahvedeceğini bilirim, gider pc'de alırım, pc'im yoksa bi şekil edinirim lan :S almam yani konsolda çok pis muhtaç değilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...