Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anket: köpek alcak olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Mayhem said:

ya benim kararım belli de arkadaşımın kararı farklı, zıt gidiyoruz. bende anket açtım hehe. bu ankete göre hangi köpeği alacağımıza karar vericez ciddi ciddi.

ya daha kopek alımı sırasında bile ayrılıga dusup bunu anketle cozmeye kalkıyorsunuz. hani ilerde birşey olduğunda daha yapıcı olmazsa ikinizden biri o kopege yazık olur cidden.

bence anket yerine kendiniz dusunun ve cidden once ilerisini de dusunup alın
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

aldık ya barınaktan allah allah

ashfuahsf :D

doberman, 90 larin modasiydi, 2000 li yillarda modasi gecti buldog, boxer, pitbul oldu
ama yeni trend doberman yine,

ama ben olsam kangal alirdim, kirlarda bayirlarda kosmak isterdim,
sarilip yuvarlanmak istiyorum lan resmen hayvanla, o derece seviyorum keretalari :D
Sosyal ağlarda paylaş

dobermanın varsa gurur duyarsın çünkü seni canı pahasına koruyacak bir köpektir, yakışıklıdır, asildir, kafası hep dik yürür. yükseğe zıplayabilir, hem güçlü hemde hızlıdır. benim hiç dobermanım olmadı ama mahallemizde lord isimli bir doberman vardi kendisi ile oynama ve sıkca dolaştırma fırsatım oluyordu daha sonra benim sevgim artınca gittiğim her yerdeki dobermanlara yavşadım hepside aynı sadece bunlar biraz yaşlandıklarında huysuzlaşıyorlar, bebek olan ev içinse bana göre sakat bir köpek, doberman gerçekten severim ama her yiğidin harcıda değil tehlikeli köpek bana göre.

bide şunu ekleyim lordu bigün dolaştırırken elimden fırladı, kedi görmüş... kediyi ısırdı, havaya fırlattı, kedi yere inerken kafa attı, kedi dört ayağının üstüne düştü birazda patinaj attıktan sonra şeytan görmüş bir ifade ile saatte yüz km hizla kaçti valla bu sahneyi bana yaşattığı içinde teşekkür ediyorum lorda çok komik köpekti cidden :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...