Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erkeği çekici kılan detaylar

Hagii

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

:(

ciddi cevap vereyim.

özgüven
para

bu kadar.

Bayan arkadaşlarımızın (güzel olanlar) bir çoğu bu ikili karşısında teslim olmaktadır. Tip çok da önemli değildir.

yıllar önce birisi forumda yine bu tarz bir "abi kız lazım" topiğine "ortamdaki en testisli adam sen olucaksın, kızlar senin" tarzı upuzun bir mesaj yazmıştı. o zamanlar meh falan demiş idim fakat haklılığını yıllar sonra anlıyorum. aklıma gelmişken paylaşayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi, kimisine göre sevimli adam makbuldur, kimisi yakışıklı olsun karizmatik olsun ister. Bazı ahlak yoksunları parası olsun yeter der, bazısı iyi sevişsin der.
Kimi kadın evcimen ister, kimisi piç olsun ister. Hani ne bileyim herhalde en önemlisi insanın olduğu gibi olabilmesi, sevdiğini yanında rahat ve huzurlu hissettirebilmesi, sevgisini sonuna kadar gösterebilmesidir.
Maskeler, klişeler, genellemeler işin içine girip de, hesap kitap haline dökülünce o ilişki uzun ömürlü olmuyor.
Herkes farklı işte, sevdiğiniz insana göre uygun bir şekilde şekillenmeye/şekillendirmeye çalışacaksın, yapacak bir şey yok gibi başka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...