Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Çünkü cevabı falan yok bunun, Baros'un arkasında 3 hücumcuyla oynuyoruz, bu da demek oluyor ki 6 kişilik bir rotasyon lazım en az. Serdar Özkan bedavaya çıkmışken neden almayalım? 6. alternatif olamayacak kadar mı kötü bu adam? Yok yani, çöplerimiz falan diyorsunuz, adamın ağzının içine baktınız kaç sene bizim de Arda'mız olsun diye.Ayıp çöp falan demek.

Ha bence 1 gol 2 asist bitirir sezonu, bir halta da yaramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Çöp demek biraz ağır olur kanımca..Evet Gökhan Zan hatalı bir transferdi,ancak sanırım Servet her an gidebilir telaşıyla alındı,sonuçta milli takımın stoperi,yerli olarak rotasyonda bulunması açısından bedavaya geldi..
Serdar Özkan konusunda ise ben de çok beğenmememe rağmen sabredilmesi taraftarıyım,bugün en azından yetenekli olduğu konusunda hemfikir olduğumuz genç bir kanat oyuncusu,eğer kafasını toparlayabilirse Galatasaray'da iyi bir yedek neden olmasın.Beşiktaşta yapamamış olabilir,ama rotasyonda denenebilecek,bedavaya alınmış,çok da kötü olmayan bir transfer bence...Ben zaten kalkıpta Serdar Özkan'a sağ kanadı emanet edeceklerini sanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

20mil bonservis verdi diyelim 3m mu verecek yıllık robinhoya? sponsorlarla muhtemelen 10m kazanıyordur hadi 10 değil 7 diyelim. altındaki bir maaşa kalkıp gelmez. beşiktaş verdi diyelim 7'yi. 20+(7x3) düz hesap 40milyon euro beşiktaş 3 senelik robinhoya vermeli. yamulmuyorsam 80 trilyon yapıyor eski parayla konuşursak. beşiktaşın parası var diyenler 80 trilyonu bir düşünüp taşınsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...