Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

sakatlığı farketmeden 30 küsur maç oynatıp sonra farkına varıp satmaları pek inandırıcı gelmedi bana. sunderland forumlarında satış sebebinin ingiltere için yavaş kalan bir oyuncu olduğunu konuşmuş taraftarlar baya bi. gayet mantıklı geldi bana zira cana yavaş bi adam ingiliz futboluna göre.
Sosyal ağlarda paylaş

"lambuja blog yazarı alper öcal twitter" said:

Fenerbahçe Krasiç'i ikna etti, sözleşmenin son detaylarını görüşüyor.

ayrıca bi arkadaşımın solediğine gore gignac'ın transferi için baya bi uğraşıyomuşuz. hani geliyo falan gibi bişi yok şimdilik ama buyuk uğraş içindeymişler. krasiç+gignac = gg
Sosyal ağlarda paylaş

Krasic bana hala iyi işe yarar bir adam olarak gelmiyor. Gerçi hiç kendi takımında izlemedim, dünya kupasında milli maçlarda izledim, orada da pek bir olayını göremedim.

Ama Gignac hakikaten çok büyük iş olur. Tabii onun da geleceğini çok düşünmüyorum, bayağı bir süksesi piyasası var.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Man City snub £16.7m offer for Robinho

July 8, 2010

Manchester City have a rejected a £16.7 million offer for Robinho from Turkish club Besiktas.

Robinho: Spent the end of last season at Santos

City paid Real Madrid a British record £34 million for the forward in January last year but the Brazilian has failed to settle at Eastlands and has fallen out with manager Roberto Mancini.

But Robinho, who was sent out on loan to Santos at the back end of last season, cost City so much that they are going to have to take a hefty cut in his value to move him on, however they are reluctant to go too low.

A well placed source told Soccernet: "Having paid €42 million (£34m), Manchester City would like to recoup €35 million (£29m), but so far have only had the one offer of &euros;20 million (£16.7m) from Besiktas.

"Robinho has been linked with Barcelona but there is little interest from Barca in signing him now, and City's problem is that they cannot keep on loaning a player who cost them so much."

yok artık lebron
http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=807161&sec=transfers&cc=5739
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş'ın teklifi resmen doğrulanmış da tahminimce FM'deki, 'nasılsa alamayacağım, bari basayım teklifi' mantığıyla mı yapıldı bu lan

Oha yani, 20M Euro,

gerçi robinho lan, gelirse nikaragua'da bile forma satar beşiktaş, reklamlarda oynatır vs. bir şekilde çıkarır o parayı

Lakin robinho'dan hiç haz etmiyorum, sevmiyorum. AMa gelirse şukela olur. Gelmeyecek tabii ki, inanmıyorum, gelirse de inanmam,

gelmez lan inşallah gerçi
Sosyal ağlarda paylaş

asparagas diyenler için gelsin

goal.com said:

Manchester City reject £16.7m offer from Besiktas for Robinho - report
8 Jul 2010 18:15:00

Manchester City have rejected Besiktas' £16.7 million offer for British record signing flop Robinho, according to a report by ESPN Soccernet.

Robinho, 26, has struggled to make an impression at Eastlands since making his historic £34m move two years ago. The Brazilian World Cup star found temporary respite with a loan move to former club Santos in the New Year, but the deal is set to expire on August 4.

Reported moves to Barcelona, Bayern Munich and Valencia have yet to come to fruition this summer, and now the Istanbul giants have made the first bid to rescue Robinho from his City nightmare.

A source told the website: "Having paid £34m, Manchester City would like to recoup £29m but so far have only had the one offer of £16.7m from Besiktas.

"Robinho has been linked with Barcelona but there is little interest from Barca in signing him now, and City's problem is that they cannot keep on loaning a player who cost them so much."

goal.com
Sosyal ağlarda paylaş

ya allah aşkına.robinho beşiktaşa gelse nolucak

bence teklif edelim bakalım ya tutarsa diye düşünmüşler

beşiktaşın herşeyi tamamdı bi robinhosu mu eksik :)

şimdi q7 yi aldılar ya.bonus olarakta gövde gösterisi yapmıs demirören :)

beşiktaşın bu sene aldıgı alcagı tek adam q7 dir :)

ömer üründül gibi olcak ama artık günümüz futboluna ayak uydursun beşiktaş.fener galatasaray artık yıldız getirelim tek başına herkesi calımlayıp gol atsın diye düşünmüyor

robinho ibrahim üzülmezden pas alıcak.nobreye pas atıcak :)
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıda mokoko'nun yazdığına cevaplar gelmiş, yüklenmişsiniz adama ama ne demiş ki yani
yok fenerliyle tartışmayın, yok stoch aldınız buna bok atmayın fln ne diye yüklendiniz anlamadım
neill iyi iş yaptı ama cana yapamayabilir demiş, ne var bunda bu kadar sinirlenilecek?
gereksiz yazı yazanlara sinirlenip başkasına yüklenmeyin, hatta kimseye yüklenmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

banada tam tersi gibi geliyor.çok iş yapabilir.pire gibi adam.dengesiz bir yapısı var.vurur mu pas mı atar orta mı yapar depar mı atar belli değil

tam fenerlik adam.öyle gaz adamlar lzm fenere.lugano stoch

hatta q7 den daha iyi transfer demiştim.haklı c ıkarım umarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

gs'de premier lig maçların çöp toplamıs adam olsa alıcak ha. hani cana iyi falan adamda bi yere kadar. neill mesela iyiydi ama cana'dan cok fazla bişi beklemeyin bence.

Bu yorum çok oturaklı olmamış. Lorik Cana'dan takımı kurtarması beklenemez ama sağlam bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Sağlam derken kelime anlamıyla, kuvvetli bir oyuncu yani.

bold: bu cümleye ali sami güzel oturur. herşeyden önce bu yorum zaten saçma. premier league'den son dönemde gelen adamları sayalım:

-Kewell
-Neill
-Dos Santos
-Jo

Bu adamların hepsi alınması için iyi nedenlerin olabileceği adamlar.

Esnaf said:

yok yani premier ligden aldığımız hangi adam kötü çıktı ki?

Bu da bi referans sayılmaz bence. Adamın Sunderland'den geldigini unutmayalım. Bence bu oyuncunun OM'de geçirdigi günler daha iyi referans olur.

@cava: yorum yapmaya fenerli kafasıyla başladığı için (bkz. bold) tepki alması çok doğal bence. Keita'ya ısrarla emek hırsızı keita diyen arkadaşın tavrına benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gs arda ve elanoyuda elden çıkarırsa çok büyük risk alıyor demektir. Siz çıkıp ben bu sene sırf gençlerle oynayıp mali durumumu toparlayacağım deseniz 1 sene taraftar taş basar bişi demez. Yanlız çıkıpda para eden adamlarınızı satıp yerine acaba tutarmı diye 5-6 kişi birden alırsanız sene sonunda şampiyonluk veya yakın bir derece gelmez ise yönetimin ayağı kayar.
Oturmuş kadroya bir kaç adam monte etmek başka tüm takımı değiştirmek başka. Üstelik Serdar Özkan vari pimi çekilmiş bombalarda bunun içerisinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim çok hoşuma gitti bu transfer..Bize görev adamları lazım orta sahada,mücadele edecek,rakibi ısaracak,lider ruhlu,tam bu tipte bir adam Cana.Marsilya'dayken dikkatimi çekmişti kaptan olması,Sunderland'de pek takip edememiştim.Ayrıca Arnavut olmasından dolayı,daha mütevazi bir adammış gibi geliyor nedense,çabuk alışacağını umuyorum...
Çok ön planda olmayan,bu tarz adamlara yönelirlerse çok pahalı olmayan,çok doğru iş yapmış olur yönetim,geçen 2 seneden iyi ders çıkardıklarını anlıyorum ben buradan....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...