Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

osman tanburaciyi severim, guvenirimde yorumlarina ama ben daha boyle brezilya futbol otoriterlerinden falan elestiri beklemistim, neyse..

Dunga her turlu elestiriliyor zaten, Baptista'yi kadroya aldigi icinde elestirildi. Elestirildigi bir cok oyuncu da vardir simdi onu arayamicam.

Brezilya'nin kadro olasiliklarinin bizim olasiliklarimizdan kat kat fazla oldugunu goz onunde bulundurup burda her teknik direktorun "niye X'i aldi da Y'yi almadi" diye yerden yere vuruldugunu bildigimize gore Dunga'nin elestirilmesini garipsemiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi stoch tan Elano ya dönmüş topic.

Daha Fener'de forma giymemiş adamın muhabbeti niye bu kadar dönüyor anlamıyorum, 21 yaşında adam, öyle yada böyle Chelsea ve Twente tecrübesi var (böyle bir adamı getiren daha olmadı Türkiye'ye sanırım (bonservisi ile beraber)) ve geçen sene Twente nin lokomotifiydi adam takip edenler bilirler zaten.
My point is: Galatasaraylı arkadaşlar, uçmamak lazım. Adam başarılı görünüyor şu anda, patlarsa konuşulur, patlamazsa ve iyi oynarsa Fener'de 4 sene oynayacağını sanmıyorum, yüksek bir fiyata gider gibi geliyor bana. Umarım dünya kupasında sakatlanmaz, ve iyi bir form gösterir ki lige kaliteli ve genç istekli oyuncu kazandırmış olur Fener.

@mokoko : 2x fiyat muhabbetine gelince 5.5M olsa bile belki Adnan 2.5-3 civarı bişeye bağlarken 2x yapmış olabilir. Ben öyle anladım yani. 2.5-3 e falan bağlıyorsak zaten bu adamı baya başarılı gelmişiz oraya kadar demek istiyorum.

Sonuç olarak adamlar başarılı bir transfer yaptılar, genç gelecek vaad eden, 4 yıl bonservisi Fenerde ve tecrübeye sahip bir oyuncu aldılar. Hllteam
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

santos iyiydi bugun baya, pire gibiydi.

gsnin opsiyonu nasılkı santosla acaba? direk satın alma opsiyonu once gs de mi?

Evet direk satın alma opsiyonu bizde olmalı, resmi sitede ilk hatırladığımda öyle gibi hatırlıyorum. Ama 4 değil 6 diye hatırlıyordum ben. Belli bi fiyatın üstünde teklif gelirse diye bir ek madde vardır belki bilemicem. Eğer öyle bir madde varsa Dünya Kupasından önce imzalamadığımıza yanarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

Zegna said:

Evet direk satın alma opsiyonu bizde olmalı, resmi sitede ilk hatırladığımda öyle gibi hatırlıyorum. Ama 4 değil 6 diye hatırlıyordum ben. Belli bi fiyatın üstünde teklif gelirse diye bir ek madde vardır belki bilemicem. Eğer öyle bir madde varsa Dünya Kupasından önce imzalamadığımıza yanarım.

opsiyon galatasaray'da ve 9 milyon dolar diye cikmisti haber ilk geldiginde ama oyle bir fiyat gereksiz fazla ,daha sonra opsiyonu yokmus diye haber cikmisti cunku resmi sitede belirtilmemisti. sonra ne oldu bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

4 ya da 4.5 milyon euro verirse direkt alabiliyo GS (tam emin değilim fiyattan ikisinden biriydi) Man City satmayacam diyemiyo. Ha tabii Gio kendi yok abi gelmem ben diyebilir ama sanmam, Rijkaardı seviyodu o da Barça'dan.

Ama hala geçerli mi bilmiyorum anlaşma. Sonuçta sezon bitti kira süresi dolmuş olabilir.

Stoch muhtemelen iyi adam, izlemedim bir şey demiyorum. Ama daha önce de dediğim gibi Hollanda liginde yaptıkları ya da statleri bir oyuncunun iyi olup olmaması için hiçbir kriter değildir. Nice stat canavarı hollanda ligi ürünü biliyoruz başka lige gidince elde patlayan. Öte yandan iyi olmasa Chelsea almazdı, ama dünya yıldızı olacak olsa da Chelsea bırakmazdı. Gayet iyi, hele kanat sıkıntısı çeken FB için çok yerinde olacak ama 2. bi Alex ya da Hagi beklentisi içindekileri (mevki değil katkı açısından) tatmin etmeyecek bir oyuncu çıkacak tahminen.

Elano gayet iyi adam. Ama GS'de çok yanlış yerde ve çok yanlış adamlarla beraber oynadı. Arkasında düzgün 1-2 adam oynadım mı (Topal Sarp veya Ayhan yerine) kat kat daha etkili olacaktır. Bir de tabii kendini çok kasmadı milli takıma gidebilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

chelsea forumlarından;

Miroslav Stoch Joins Fenerbahce

said:
I am NOT happy about this! I adore him as a footballer and I think this is a huge mistake.

said:
Why are we selling him BEFORE the World Cup though? That makes absolutely no sense when we're supposedly so hell bent on breaking even/turning a profit. A good tournament for him could've seen his value rise substantially.

said:
Big shame in my opinion. He didn't get a proper chance with our first team yet we just let him go.

falan filan
http://forums.cfcnet.co.uk/index.php?/topic/47558-official-miroslav-stoch-joins-fenerbahce/
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

fenere bi teknik direktör bi de forvet lazım. onun dışında kadro fena sayılmaz ama bu iki mevkii çok düşürüyor takımın kalitesini. inşallah daum kalır ya da aykutla devam ederler, guiza da kalır hahahah.

daum + güiza ile 10 puan üstündeyiz gsnin harbiden bide söylediğin gibi olsa nolcak acaba :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...