Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya Soldat Nedir?

CythraulAkhera

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
kişiye göre değişir tabii.
kimine göre cs'nin platform olanı
kimine göre worms'un real time ve askeri tarzda olanı..

soldat nedir?
soldat yiyecek değil, içecek de değildir, buna rağmen ağzınızın suyu akacaktır, niye ki? şöyle ki:
soldat çok sevilen bir oyundur. elinize modern silahları kapıp, real time şekilde ve 2d platform bir haritada, hop hop zıplayarak dıkşın dıkşın ilerleyerek, karşımızdaki kımıl zararlılarını öldürmeye çalışıyoruz.
Tabii her zaman için öldüremiyoruz, çünkü biz beceriksiziz.
Ancak günde 36 saat oynuyarak, biz de profesyonel bir oyuncuya denk olmamız mümkün. Peki neden sadece denk derseniz, çünkü profesyonel kişiler para alır bizse alamıyoruz, amatörüz sadece. Oyunu oynarken bir de üstüne para isterler, ee amatöre gel bi tekme de sen at olayı, ne yaparsın...

Neyse öyle böyle, kısaca: soldat = cs (silahlar benzerlik gösterse de, CS dışında bir sürü başka oyunda da bu silahlar var) + liero (worms'un real time olanı, real time hadisesi yüzünden yazdım) + worms (çünkü worms gibi açık/kapalı alanlar mevcut, liero gibi iki saat tünel kazmıyoruz)

biraz fazla "kısa" oldu ama işte öyle bakın sonra kara kara düşünün.

oyun, tanıdığınız arkadaşlarla oynayıp zevk almak için bire bir.

ha bi de soldat'ın kelime anlamı, alman dilinde "asker" demek.[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

soldat polska da asker demek yani ne cıkartıyoruz burdan??

Ya soldat nedir?
askerdir

:D[signature][hline][ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
[ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
ya boké gibi oyun oynanmaz sırf para için yapılmış oyun [ /quote ]
krono trigger bile 10 kat daha iyi frp olmamasına rağmen :D ... bu arada sanırım ilk kendi mesajını quote yapan insan benim? :D[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...