Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0 Kill!

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:

BaaL said:

bone armor,dnd,rune empower weapon ,icebound,magicshell,bloodboil,deathpact,antimagic zone clickliyosun mu bana mı öyle geldi

300 tuş var ya alışamadım kısa yollara tam. diğerleri çok kritik değil basılıyor.

dk'nın en büyük sorunu zaten, dk ile pvp yapıcaksan ilk yapacağın gear spec vs vs den önce;
1,2,3,4,5,q,e,r,t,f,z,x,c
ctrl+ 1,2,3,4,5,q,e,r,t,f,z,x,c
alt+ 1,2,3,4,5,q,e,r,t,f,z,x,c
shift+ 1,2,3,4,5,q,e,r,t,f,z,x,c
şeklinde macrolarını ayarlayıp hepsine rahat basar halde parmakları GEVŞETMEK.

digerlerini geçtim antimagic shell,zone,icebound,deathpact tuşa atanmadan çok zor yani düşünemiyorum öyle pvp.
Sosyal ağlarda paylaş

Çokda önemli değil anti magic harici aman yarab 0.1 sny geçikmesin cdsi değil nasılsa :D
Misal bende blessler+aw+survival silah+binek+res+aura+pot tek içeceksem (Healstone+pot+trinket macrom var gerçi bindli) vb amanda aman olmayan şeylere tıklıyorum eski kafalı oyuncu olduğumdan ekran çok boş gözükdüğünde hoşuma gitmiyor

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben disenchant-proespect yaparken bile tıklamaya(onların da kısa yolu var sadece iteme tıklamaya) üşeniyorum, nasıl pvp de falan tıklıyosunuz hayret. rogue'u falan 3 adım ötede gördün 1 saniyen var icebound açmak için nasıl tıklıycan mesela ? tıklıyamıycan bence 8 sn stunda kalıcan 8 sn de kesicegin sürede.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

DK oynamak icin hotkey gerekmiyorki

sirf mouse kullanarak 2200 rating yapan bir adam vardi, videosu filan donuyordu

Şu an en yüksek rating'e sahip mage sadece click yapıyor, streamliyor.

Adam movement harici HERŞEYE tıklıyor, şaka gibi. Trinket, counterspell, nova, shatter combo.

İzlerken içiniz bi garip oluyor. Kötü olması lazım, niye iyi oynuyor diyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Alıştıktan sonra olmayack birşey yok, iki eli klavyede hayatı PvP rogue tanıyorum. Gayette ortalama üstü ratinglerde geziyor. Adamı mause konusunda zorluyorum, 2000 lere kadar düşüyor ana avrat küfür edip gene 2 el klavyeye dönüyor.

@BaaL
disenchant'ta yapacak birşey yok malesef makrosu çok efektif çalışmıyor. Ama proespect için şunu kullan

said:
/use Prospecting
/use Cobalt Ore
/use Saronite Ore
Sosyal ağlarda paylaş

Merakımdan soruyorum pvpde aktif ability/spell hunter kadar bind atayan başka bir class varmı?
Yeni kastım hunterda pvp yapmak çok zor geldi bana çok fazla aktif tuş var ultimada mage oynuyorum hissi verdi ehuah ama çok zevkli pvpsi kotarabilirsem az daha :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...