Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rpgler ile ilgili merak ettiğim birşey.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

bg1 her türlü çamuru kullanırsanız patchsiz falan sololanabiliyor sağlam bi multiclass ile

bg2 bir çok classla sololanabiliyor. ben blade ile 3-4 kere solo bitirdim

iwd hiç solo denemedim ama rahat duolanıyor. büyük ihtimal priest ile sololanabilir

iwd2 birkaç classla sololanabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da'da da (tam anlamsız şarkı nakaratı gibi oldu) stun var ama her yerden illa confuse, fear, sleep vs vs atan birileri çıkıyordu. da'daki gibi de ana saldırı statına abanıldığı halde 100 mental resistance tarzı bir savunma yapılamıyordu, o bakımdan dedim. o infinity motoru oyunları kadar zorlayan rpg görmedim hiç son yıllarda doğrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

bg2 den cok az sey hatırlıyorum ve masa ustu oynamıslıgım yok,
kensai mage, + 2-3 mordenkainen Sword (physical immune) + Spell Trigger lar (3 tane abudazzim horrid winding (ismi salladım acayip lvl 8 aoe idi sanırım) da enemy sighted a ayarladıgın zaman keza spell sequencer dı sanırım icine 3 tane lvl 4 altı buyu sokup tek seferde atıyorduk, 3 flame arrow soktugun zaman pislikde kullarak cok rahat solo bitiriyordun, dedigim gibi hatırlamıyom tam expansion oncesi sonrası olayları ama oluyordu Bg2, digerlerini hic solo denemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Kaede said:

bladeimin sırtını kaşıyordu demogorgon

hard'da ve levelcap vs patch olmadan mı?

hard dediğin adnd default ise evet tek karakter olduğun için oyunun her zaman 3 adım ilerisinde oluyorsun. bütün saveler absürd oluyor. ayrıca blade kendi başına oyundaki en op karakter

- oyundaki HER itemı, HER silahı, HER zırhı kullanabilme
- absürd iyi spinler (defansive spinde demogorgonla elim sende oynuyorsun)
- HLA dışındaki bütün büyüleri yapma. çok erken lvl40 olduğun ve caster lvl = class lvl olduğu için wizarddan iyi wizard oluyorsun
- Oyunu kıran HLA trapler
- abuse istersen potion of master thievery ile spell scroll çalma - okuma - büyü kitabından silme - tekrar okuma ile oynun başında lvl40

aslyferund giyip base 0 ac ile büyü yapıyorsun. istersen melee bufflayıp kendini spinde sağ tıklayıp biçer döver gibi kesiyorsun, ister zincirleme timestop trapleri ile adım atamadan boss kesiyorsun, ister pretrap ile konuşma başladığı gibi boss kesiyorsun, istersen contingency/sequencer ile wizardın rüyasında ulaşamıyacağı caster lvlda instagib 3x flamearrow atıyorsun, mirror image/stoneskin/shieldler/haste/imp mantle etc ile ejderhalardan hasar almadan sağ clickle kesebiliyorsun, tek başına oynadığın için bütün silahlar sende oluyor mh/oh kafana göre değiştirip gilgamesh modunda geziyorsun

evet oyunun en op classı. biri aksini iddia ediyorsa yalan söylüyordur
Sosyal ağlarda paylaş

high level ability evet
oyna oyna acaip zevkli solo blade. hatun yapıp sesinede female2 yi koy. saldırırken o sadistik gülüşle kendinden geç

zaten bg2 den sonra o sesi hiçbir oyunda kullanmadılar, yazık oldu. daha hiçbir rpg oyununda o kadar erotik seslendirme duymadım ben asdfa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...