Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

:( ..... :D

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Gif komik de, gülüp ondan sonra "aa sakatmış, o zaman gülmeyelim" demek daha komik. Bir de ayıp yani, sakat insanlar komik şeyler yapamaz çünkü sakatlar, engelliler, öyle bir kapasiteleri yok demekle aynı şey. Toplumdan ayrı tutulmaması gereken insanlar bunlar, bu tür şeylerle siz tam olarak onu yapıyorsunuz.

"Sakatsa komik olamaz."
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de gülemiyorum zira yaptığı hareketi o kadar komik yapan şeyin sebebi olarak sakatlığını görüyorum.Normal bir insan yapsa asıl komik olurdu.Engelli biri yapınca bunu yapmasına sebep olan şeyin onun sakatlığı olduğunu düşünüyorum bu da bana komik gelmiyor.Gerçi ben ismail yk ajdar falan onlara da gülemiyorum.

Ohoo ben yazana kadar 2. sayfaya gelinmiş.

Engelliler de komik şeyler yapabilir ama siz gülerken ay çok şeker ya da çok zekice diye gülmüyorsunuzdur.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

copry sakat olmasa da gülmezdim demiş, ona gitmiyor dolayısıyla bu dediğim.

bana mi geliyo yani lan!

ben neden gülemedigimi söyledim, daha hassas yaklasiyorum bu konuya. ve bana komik gelmiyor yani yaptigi hareket, gelse belki tebessüm ederdim.
gülenlere de kesinlikle dalga geciyolar demedim. zira ilkokul cocugu gibi ''sakata bak yea ehüeüeü'' mentaletisine sahip insanlarin, varolsalar bile, burda olduklarini düsünmüyorum. olsalar bile Allah (c.c)'ye yakin bana uzak, pls.

said:
Bir de ayıp yani, sakat insanlar komik şeyler yapamaz çünkü sakatlar, engelliler, öyle bir kapasiteleri yok demekle aynı şey.

belki tam aksi. genellikle insanlari güldürme kapasiteleri, diger kapasitelerine göre daha fazla. cok gördüm dalga gecen tipler, hassasligim da ondan belki.
ha ama komik gelseydi hareketi, gülerdim, icinde dalga gecme unsuru bulundurmadan, sizin yaptiginiz gibi.
ama sanmiyorum kahkaha atabilcegimi iste, O ZAANDA EROL TAS GIBI HISSEDERIM =P
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Xaenin said:

copry sakat olmasa da gülmezdim demiş, ona gitmiyor dolayısıyla bu dediğim.

bana mi geliyo yani lan!

ben neden gülemedigimi söyledim, daha hassas yaklasiyorum bu konuya. ve bana komik gelmiyor yani yaptigi hareket, gelse belki tebessüm ederdim.
gülenlere de kesinlikle dalga geciyolar demedim. zira ilkokul cocugu gibi ''sakata bak yea ehüeüeü'' mentaletisine sahip insanlarin, varolsalar bile, burda olduklarini düsünmüyorum. olsalar bile Allah (c.c)'ye yakin bana uzak, pls.

said:
Bir de ayıp yani, sakat insanlar komik şeyler yapamaz çünkü sakatlar, engelliler, öyle bir kapasiteleri yok demekle aynı şey.

belki tam aksi. genellikle insanlari güldürme kapasiteleri, diger kapasitelerine göre daha fazla. cok gördüm dalga gecen tipler, hassasligim da ondan belki.
ha ama komik gelseydi hareketi, gülerdim, icinde dalga gecme unsuru bulundurmadan, sizin yaptiginiz gibi.
ama sanmiyorum kahkaha atabilcegimi iste, O ZAANDA EROL TAS GIBI HISSEDERIM =P

Abi benim üvey kardeşim engelli, hassas olmaktan bahsetme bana hahah.
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

Farinal said:

copry said:

sakat olsa da olmasa da komik değil.

canlı yayında afk olan adam koparmıştı beni
napalım arkadaşım, ben mi sakat bıraktım alla alla
sanki adam bizim güldüğümüzü görüyo da

Abi orçun diyince komik çünkü niyeti belli de, sen "ben mi sakat bıraktım" diyince komik olmuyor ya. Yapma yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...