Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Oynatır heralde de işlemciye de el atmak lazım gibi sanki :P
Bende E7200 işlemci ve HD4850 ekran kartı var, her oyunda da darboğaz yaratan şey işlemci. Yanlış hatırlamıyosam E8400 ile yakındı performansları.
Ama yine de bikaç kişinin daha yorum yapması daha sağlıklı olur sdfjksdf

Edit: Nitekim o kadar da yakın diilmiş performansları sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

beyin göz el kordinasyonunun zedelenmesini istemeyenler.
hayatı dolu dolu yaşamaya önem verenler.
esnek iş saatlerine uyum saglayanlar

C:Program Files (x86)ActivisionCall of Duty - Black Opsplayers

klasöründeki config.cfg içersindeki
seta cg_fov_default
komutunu 85-90 lara çekerek kendilerini kurtarabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Avcunu yalarsın demek istiyorum burdan :D
Hangi CoD oyununda balans yaptıkları görülmüş? Ben hatırlamıyorum şahsen.

tube, qs, killstreak vs gibi sikayet edilen seyleri cozmusler, cok cok onceden de treyarch soz vermisti herzaman dengeli ve oynamasi keyifli bi oyun sunmaya calisicaz diye, bakalim.

en kotu ihtimalle unranked sunucuya ince ayar cekilebiliyor, comp kitle olusursa balans daha kolay olur.

bu arada community manager Josh olin in kulagini cektiler heralde artik maymun luk etme diye, adam gibi duyuru yapip insanlara cevap veriyor.

Bu da patch sticky si;http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=71&t=313146
Sosyal ağlarda paylaş

mw2 de gayet , akimbo , 1887 , acr falan nerflenmisti , onun disinda bi kac balans degisikligi daha yapilmisti.

ki treyarch in kendi ifadeleriydi bunlar,ozellikle pc oyuncusunun isteklerini goz ardi etmiycez, herturlu destegi vericez falan seklinde.

gelir veya gelmez soylemek icin erken de, gelemez veya gelmedi diye birsey yok.
ornegi var, soz var, sistemden oturu problemleri kaldirdiktan sonra ona da el atarlar niye olmasin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrica ahahahahah
edit: mevzu rc car a guncelleme istenmesi.
"steam forumundan birileri" said:

Can we get a horn for it please? Nothing major. Just a small "beep" every time we right click on the mouse? So many times I've parked my RC car right behind an enemy sniper wishing I could beep a horn to add to the humiliation. Would also add to the enjoyment of joy riding around the map on a small vehicle of death "beeping" every time we pass a team mate or are chasing down an enemy.
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü bir oyun değil ama "biz pc developerıyız" demeyi hakeden bir oyun hiç değil.
basbaya konsol fps'si yapmış lan adamlar.
silahımı sağa sola çevirirken sanki silah değil de turret çeviriyormuş gibi hissediyorum. adam çok ağır ve hantal. bölüm tasarımlarını felan da konsol oyuncularına yönelik yapmışlar. rahatça bir ateş etme, hoplama zıplama imkanı yok oyunda, hepsi sequence gibi hazırlanmış.

en rahatsız olduğum unsur oyunda save/load/continue bile yok. mission select ve checkpoint...

satın alsam almasam mı karar veremedim halen.
Sosyal ağlarda paylaş

E cod oyunlarında ne zaman save fonksiyonu vardı ki? Ben hep checkpoint sistemi diye hatırlıyorum ki bazı sequence'lar çok uzun olduğundan 5 dakka hayvan gibi çatış tam kaçacakken öl sonra en baştan modu yüzündne çoğu zaman oyunlardan soğumuştum yani.

Bi de senaryoyu beğendim, twist hoşmuş. Reznov karakteri çok iyi karakter, Price'tan iyi gerçekten. Ama eki oyunlardaki görkemli sahneleri bunda göremiyoruz işte, daha iyi bir karakter ve twist de koysalar bir atom bombası sahnesi gibi mesla mw1'deki yada işte uçakla insanları öldürürken insanların ne kadar küçük olduklarının verdiği hissi falan alamıyorsun bu oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

E cod oyunlarında ne zaman save fonksiyonu vardı ki? Ben hep checkpoint sistemi diye hatırlıyorum ki bazı sequence'lar çok uzun olduğundan 5 dakka hayvan gibi çatış tam kaçacakken öl sonra en baştan modu yüzündne çoğu zaman oyunlardan soğumuştum yani.

Bi de senaryoyu beğendim, twist hoşmuş. Reznov karakteri çok iyi karakter, Price'tan iyi gerçekten. Ama eki oyunlardaki görkemli sahneleri bunda göremiyoruz işte, daha iyi bir karakter ve twist de koysalar bir atom bombası sahnesi gibi mesla mw1'deki yada işte uçakla insanları öldürürken insanların ne kadar küçük olduklarının verdiği hissi falan alamıyorsun bu oyunda

cod4 öncekilerde vardı save/load. cod 3'ü bilemem onu sacma bi makineye cıkartmıslardı.

acıkcası verkuta'dan cıkıs mw2 ye bedel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...