Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

abi haritalar çok küçük zaten MW2'ye göre, yada bana öyle geldi. bi rahatça burayı boş geçerim deme şansın olmuyor herhangi bir map'de hoppadanak adam çıkıyor karşına.

Bu arada bugünki patch'le birlikte oyunla ilgili bütün düşüncelerim olumluya döndü wager mode'da süper. güzel olmuş, invite da çalışıyor bugün baya aktık 3-4 kişi. Yarın daha dolu olur tahminen birlikte akarız
Sosyal ağlarda paylaş

Fix bazilarinda ise yaramamis , ben ise cozum bulanlardanim.

son bi kac saat kaymak gibi oynadim, gameplay cok guzel.

m16 gibi bir silahin nerflenmesi, famas, aug,ak47 gibi silahlarin un op olmasi gibi daha sonra duzelecegini umut ettigim denge bozukluklari var, ama genel olarak cok keyifli diyebilirim. mw2 de eksik gordugumuz cogu seyi gorup koymuslar.

insta prone biraz can sikici olabiliyor sm gunner larin elinde, quick scope u da elimizden almislar, insta prone sonrasi ads suresinin uzatmak, nefes suresini de kisaltmak gibi hafif tweak lerle oyunu cok rahatlatabilirler gameplay olarak . su anda neredeyse herkez recoil siz lmg, assault ve smg kullaniyor.

heralde su performans patchlerinden sonra gameplay patchlerine de sira gelir, uzun sureler oynariz bu oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bir de daha level 15 mi ne olabildim de ileride açılan silahlarda recoil çok az gibime geldi, takır tukur indiriyorlar ebesinin nikahından ben kısa burstlerse hs atmaya çalışırken, tadım kaçıyor.

recoili az olanlar enfield falams aug. bunun di$indakilerde recoil var , bazi lmg lerle adam vurulmuyo mesela. basili yapamiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Prestige yapınca butun herşey sıfırlanıo dimi ? sıfırdan oyuna baslarmış gibi parasız pulsuz tekrardan baslıosn bir tek emblem değişio prestige 1'in logosu gozukuo rütbe işaretleri yerine, sonra 2-3 diye gidior prestij emblemleri. Sizce kasmanın bir anlamı varmı ? Su an 50 oldum butun silahlar açık falan,sıfırlamak hepsini gereksiz görünüo gibi..

Perklerin proları falan gidicek ben ona yanıorm,ctf'de 15 capture yapmak için az kasmadım ;D
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

8800GT ile oynayabilir miyim acaba? mw2 aliasing olmadan ful ayar iyiydi.

1680-1050 2x anti aliasing, af de neredeyse sonuna kadar kıstım. texture falan high yaptım.

oynanıyor, takımla da yok yani çok kötü değil ama böle smooth bi şekilde akmıyor. yani beni tatmin etmedi açıkçası. 8800gt'nin yavaş yavaş sonuna geldik heralde, gtx460 alsam mı diye düşünüyorum. dışarı çıkıcam eve gelirken alabilirim valla.

gtx460 iyi midir fiyat/performans açısından? bu arada bilgisi olanlara sorayım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...