Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online:Samurai Empire

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

Efsanevi bir kılıcımız vardır hani,sw lerin göz bebeği...evet herkes söylüyor ismini sanırım Katana +15 leri ,+12 leri,hatta hatta artık luckı 150 olanları peki bu katanaların gerçek sahipleri kimler eveeeet Samurai!!!
işte yeni exp. pack Samurai Empire
size bulduğum tek yazıyı yolluorum
http://www.uo.com/uose.html
sanırım aynı oyun sistemi ama yeni classlar silahlar ve adalar gelio bi kaç da monster buyrun burdan yakın..[signature][hline]Bivrip Ardenia UO Shard Owner
Ardenia|Arama
Sosyal ağlarda paylaş

1 Sene Önce Çarşıda Dolaşırken CD'ciye Girdim Oyunlara Bakmak Icin, Adamlar Bölümlere Ayırlmışlar Cdleri Strateji,Spor vs vs Diye Stratejilere Bakıodum En Arkaya Elimi Attım ULTİma Online Altında Japonca Bişiler Yazıyordu Kırmızı Cd Kapağı Vardı Üstünde Samurai'lar Vardı Arkasını Çevirdim CD nin Arkadada Oyunu GÖsteriodu Diablo Gibiydi Ama Samuriaylar Faln vardı ..
O Zaman Alamamıştım Para Kalmamıştı Acaba Bu O Oyunmu?[signature][hline]Dal Ruzgari Affetmistir, Ama Kırılmıştır Bir Kere..
Lle quena i'lambe tel' Eldalie?
Sosyal ağlarda paylaş

EA yine iyice saçmalıyor. Güzelim projelerini iptal ettiler hep, Sims falan gibi saçma sapan oyunlara kaynak yaratmak için. Nice beklenen oyun heba oldu. Güzel oyunlar çıkartan şirketleri birer birer yuttular. Tamam bu normal ama sonra onların oyunlarını da iptal ettirdiler sürekeli. Her oyuna japonuydu korelisiydi eklediler alakalı alakasız, sırf uzakdoğu karını arttırmak için. Ama baştaki sivri zeka yeterince aptallık yapamadığını düşünmüş olacak ki bir de bu çıktı başımıza.. UO zaten bence o mekanik canavarlarla falan zaten büyüsünü yitirmiş, AoS'le iyice tadı kaçmıştı. Şimdi de üzerine bu gelince tüm o masalımsı atmosfer silinecek. EA'nın bu kadar saçmalamasını anlamak zor. Nasıl üstüste bu kadar hata yapıyorlar anlamadım...[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.

[Bu mesaj Rewendor tarafından 26 Temmuz 2004 12:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Server açılır öncelikle emulatorlerin destek vermesi lazim ki RUNUO direk verecektir zaten ustune oyun yaygın olmasi lazim ki server bos kalmasin , kolaylıkla acılır kanımca.[signature][hline]www.elanrealms.com A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben halen daha uo oynuyorumda yani expe bakınca donup kaldım nasıl yane falan oldum ula ne işi war nincalar falan böle töbe töbe ya caponlar her boka ot olmaya başladılar. Adamlar 7/24 bilgisayar başındamıdır nedir. Nereye gitsek hangi oyunu oynamaya kalksak çatırt diye bi capon çinli nedir bu bea.
Bide Ultima Capon expansiyonu ay çıldırıcam...[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi tam bir Samurai fanıyımdır.Hata tezimi bile üzerlerinde yazcam bu gidişle.Haberi ilk aldığımda hem sevindim hemde üzüldüm.Sevindim çünkü full plate giyip elinde katana ile dolaşan karakterleri hiç sevmem!Adamın üstünde orta çağ avrupası stilinde full plate elinde ise doğu tarzı bir silah olan katana.Gerçekten çok sinir oluyorum :hrr: .Fakat üzüldüm çünkü bu expension ı gelmiş ultima gibi bir oyuna yapıyorlar.Keşke yeni oyunlara yapsalar :([signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun tam tadı kaçtı diyorduk Age of Shadows çıktı, yeni bir heyecan geldi oyuna, ama bi süre sonra onunda tadını kaçırmayı başardılar, bakalım bu nasıl olacak. ama arkadaşın verdiği sitedeki resimleri görünce içimden bir "I(!)Ih.." dedim ama belli olmaz, çıksın bir oynayalım. bir alaman sitesinde 2004'ün sonunda çıkacağı yazıyor, başka şeylerde yazıyor ama almanca anlamıyorum :( ; burda
Burada da oyunun incelemesi var
Bu da resmi(offical) sitesi
daha bişeyler bulursam yollamaya çalışırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Verdiğin almanca siteye baktım, kısaca 2004 sonunda uo için yeni bir exp çıkacağının garantilendiği yılın ikinci yarısın asya konulu genişleme paketinin çıkacağı yazıyor. Oyunun adı "Samurai Empire" olacak ve oyuncular samurai ve ninja rollerini üstlenme zevkini de tadabilecekler diyor.

Bunun dışında yeni uzakdoğu mimarisi dolu alanlardan Samuraiların "bushido sanatı" ve fiziksel saldırı gücünden, aşağı yukarı %50 ihtimalle karşılarındakine çok hızlı ve sert darbeler indirebileceklerinden, ninjaların ise daha büyücüsel (?) takılacaklarından duman bombası efektleri çıkarabileceklerinden, rakibine "mirror image" yapabileceklerinden ve hayvan gibi gözükebielceklerinden (tam emin değilim) falan bahsetmiş.

Ayrıca oyuncular kendi "Dojo"larına sahip olabilecek ve uzak doğu festivalleri düzenleyebileceklermiş. Ekim civarında çıkması bekleniyormuş.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 26 Temmuz 2004 12:47 tarihinde demiş ki:
UO zaten bence o mekanik canavarlarla falan zaten büyüsünü yitirmiş, AoS'le iyice tadı kaçmıştı.
Quote yapmadan önce sadece mesajına dikkat etmiştim ama yazarken bi baktım bizim rewmiş :)
Sana Ultima: Teknokrat Savaşı kitaplarını okumanı tavsiye ediyorum. gerçi muhtemelen okumuşsundur ama sence orda simya ile yaratılan yaratıklar ortama güzel bir boyut katmıyor muydu?[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ne yalan söyliyeyim bu tür konularda ben biraz klasikçiyim. Yani karşımda "medieval rpg" oyununda teknolojik robotlar görmektense orclar ejderler görmeyi tercih ederim. Hatta bu yüzden Might&Magic oyunlarını da o robotlu bölümlere kadar oynar gerisini oynamadan bırakırım. Teknoloji düşmanı değilim, aksine mesela şu aralar deli gibi StarCraft evrenine kaptırdım kendimi, orada kendimi kaybettim (Masaüstü StarCraft RPG oynuyoruz da) ama arası belli sınırlarla ayrılmalı bence bu evrenlerin.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

önyargıyla yaklaşıyorsunuz hemen japon çinli koreli diye de..
japon efsaneleri, aslında çok iyidir.
Oyuna sıkış olmayan, ama o fantazi havasını bozmayacak ilginç yaratıklar ekliyebilirler.

Yeni zırhlar, yeni yaratıklar, yeni silahlar vs vs için çok iyi bir bahane Japonlar.

Zaten birçok kişi samurai, özellikle de ninja rpsi yapmıyor muydu? Alın onlar için iyi bir ex pack

İnşallah combat'a ağırlık verirler, special attack veya normal atacktan fazlasını yaparız böylece.. Japon temasını kullanırlarsa fighterlara sanş tanınır böylece..

Bir de şu katanayı güçlendirseler keşke...[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

yaw nedır bu japonlara onyargı onu anlamıyorum
bıde 7/24 bılgısayar basında olanlar japonlar degıl cınlıler ve korelıler japonlar da bızım gıbı normal gırıyor hatta daha bıle az gırıyorlar cunkı onlarda iş hayatı oyundan once gelıyor genellıkle o yuzden bı korelıler kadar oynamıyolar japonalr cok delıkanlı adamalrdır cınlılerle ve korelılerle karıstırmıyalım lutfen[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

Bone iyi güzel demişsin ama bence orada japon kültürü oyunun havasını bozar. Tamam iyidir, güzeldir, efsaneleri, kendine has silahları ve zırhları, felsefesi hoştur ama bizim "ortaçağ" ile birleşemez. Kendi içinde olmalıdır. Sadece japon kültürüyle ilgili bir oyun yaparlarsa anlarım, normaldir derim ama bunu ortaçağla birleştirmek atmosferi bozar bence...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de japon kültürü ile avrupa yı birleştirmeseler daha iyi fakat; ek paketi le en azından full plate giymiş samuraialrdan kurtulcaz.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 26 Temmuz 2004 21:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...