Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Origins - Awakening

arcane

Öne çıkan mesajlar

Arcane Warrior magic'i str olarak kullandığından str'ye hiç vermene gerek yok. Con da lazım değil. Aldığın sustained abilitylere yetecek kadar willpower, buffed çok az missleyecek kadar dex, kalanı yani çoğunluk magic. Eşyalarda +attack önemli böylece dex'e az puan harcamış oluyorsun. (ofans olduğunu varsaydım, defans ayrı hikaye)

Fade statları da resetleniyorsa ben bir respec atayım napıcam cunningi dexi stryi büyücü halimle.
Sosyal ağlarda paylaş

manual focus skill point'lerin nereden geldigine bakmiyor
(fade veya level). gear ve skill bonuslari cikarip toplami resetliyor. guzel eklenti olmus valla. aldim hemen 4 tane tum partye respec attim.

bu arada boss fightlar biraz daha guzel olmus gibi. tamam pek zor degil ama mesela dragon fight'i baya hosuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

2 dragonun orda ben çok eğlendim, bi zorluğu yoktu ama eğlenceliydi baya savaş :)

şimdi mother'ın ordayım ben, sanırım bitcek oyun sdf

amaranthine vs vigil

wade ölmesin diye amaranthine i de ateşe verdim, önce bir kurtardım şehri ama vigil komple yokoldu lol, load ettim bizim kaleyi savundum, zaten şehri kurtarırken video falanda girmiyor, kaleyi kurtarırken var ama, demekki senaryoya göre kaleyi kurtarmak lazım,
wade gibi karaktere e darkspawn eli sürdürtmem arkadaş!

birde, awakening e saveleri aktardıktan sora tekrar o savelerle/karakterle ana oyuna dönülemiyor sanırım, respec olayı orda yalan olur kısaca, :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi yeni save ile başladım (eski save'im silindiği için) hiç bi eski dost tanımıyor :( neymiş, yeni kumandan from bilmem ne :/

allah rızası için biri save verebilir mi?

male elven mage'dim +

zevran ölmüştü, allistar kraldı, loghain'in kızı tutsak olmuştu. finalde morrigana senden çocuğum olsun istiyorum demiştim. gerçi bunlar olmasa da olur tabii ki, sonuçta save game'im bile yok.

biri böyle bi save verebilirse veya save bulabileceğim bi site verebilirse çook mutlu olurum.

dragon age nexus dan buldum sanırım bi tane, onu tool setle editlemeyi deniyecem.

edit: galiba sam "mass effect 2" başlığında öyle bi site vermişti ama baştan sonra taradım başlığı, bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bitti

vigil i kurtardım, öbür şehri yaktım, architect'le anlaşmadım, onuda mother'ı da kestim, her 2 savaş da kolay sadece dps yeterli zaten, ne tank, ne healer gereksiz her 2 savaşta ve arada bir yerdeki high dragon için, 3-5 potion yetiyor hepsine,

yutupdan da architectle anlaşma yapsam çıkacak sona baktım zaten.

son öldürme videosu biraz buglu, loopa girebiliyor, 2-3 esc ile çıkabilirsiniz ana menüye.

başka exp. çıkmayacak diye biliyorum ama oyunun dosyaları episode_1 diye adlandırılmıştı kurulumda. acaba devam edicek mi hmm.
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

bildigim kadariyla oyun sonu secimlerin onemli degil, daha cok Baldur's Gate karakter importu gibi save transferi, yani level/stat/item falan transfer oluyor onun disinda kim hayatta, kim kral olmus falan transfer olmuyor, bir de iste insanlar seni taniyor falan...

etkiliyor

alistair kral maiyetiyle vigil'e gelip "hayatımın aşkı, kraliçem nasılsın" filan yaptı ilk kısımdan sonra. :P

Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

bildigim kadariyla oyun sonu secimlerin onemli degil, daha cok Baldur's Gate karakter importu gibi save transferi, yani level/stat/item falan transfer oluyor onun disinda kim hayatta, kim kral olmus falan transfer olmuyor, bir de iste insanlar seni taniyor falan...

:(

gerçi dragon age 2 için de lazım olur diye dediydim morrigan konusunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

etkiliyor

alistair kral maiyetiyle vigil'e gelip "hayatımın aşkı, kraliçem nasılsın" filan yaptı ilk kısımdan sonra. :P

toplasan 1-2 kere var oyle olaylar, dwarflarda "Harrowmont yolladi bizi, unutmaz kendine kiyak yapani" diyor bir kere. Ayrica

En basta Alistair'i oldurenleri bile Alistair'in karsilamisligi var ayrica, bugtastic

awakening'i bitirmedigim icin tam bir sey demiyorum, ama ultimate sacrifice ile bitirdigin adami bile transfer edebiliyorsun :P baya tirt yani karakter transferinde secimlerin oynadigi rol
Sosyal ağlarda paylaş

bence cok bastan sarma bir expansion olmus, son combat dahil 1 kere bile tum grubu öldürtüm load etmedim, toplasam 4-5 kez grubumdan biri öldü (normalde oynuyordum), oyun bug icinde spell ekranında bilimum buglar, tıklanamayan speller, videolardaki sacmalamalar, killing blow animasyonlarında son wurusu yapan adamın böle dağlarda taşlarda sekmesi.
ııh olmamış
Sosyal ağlarda paylaş

Kralı import ediyor. Onun dışında savegame'e devam niteliğinde birşey görmedim.

Mhairi'ye çakamıyoruz. Herkesin aklı onda kalmış ahah.

Animate Dead'den çıkan iskeletim Ogre kill aldı. Çok iyiydi, böyle yılların figüranı Cüneyt'i kenara itip biraz da beni çeksinler diye sahneyi bölmüş gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...