Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Predators

progamer

Öne çıkan mesajlar

izledim bende. ilk yarıda biraz sıkıldım da ikinci yarı güzeldi baya. alienları daha çok severim aslında. keşke aliens die farklı (ilk film tadında) bi film çekselermiş.

bide fark ettim. şu son yerde yardım eden predator (orjinal tasarım herhalde) genelde iyi adamı oynuo. avp de de böleydi bu falan
Sosyal ağlarda paylaş

eleştirilerim şunlar:

- predler çok cacık olmuş, dökülüyorlar. :/
- minigun follofoş etmeliydi.
- konunun daha iyi işlenmesi lazımdı, biraz fazla basit kalmış.

övgülerim:

- müzik, ilk filminkileri süper kullanmışlar.
- atmosfer başarılı.
- adrian brody ve rus abi.
- ilk filme göndermeler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya film güzel gibi ama kötü gibide

predatorlerin fiziksel yapısı önceki filmlerdkine nazaran çok kötüydü.yani suratları tamam ama vucutları direk kostum giymiş insan.komik duruyodu.hareketler el kol tavırları ibnemsi gibiydi

onun harici idare eder güzel bir film.ama işte böyle yapıyorlar daha iyi olurmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Valla insanların filmi güzel bulması beni çok endişelendirdi tabiki zevkler tartışılmaz o konuda birşey söylemiyorum ama filmdeki senaryo desen bi kere rezalet ötesiydi bence. Ama film benim için tek bi yerde döndü ve keyifli olmaya başladı o da; Laurence Fishburne'nun filmde'' THIZ IZZZ MY HOME MOTHERFUCKERZZZ'' diyip kaçma sahnesinde ortadan ikiye yarıldım gülmekten. Allahtan bizim dışımızda salonda bi çift vardıda onlarda tip tip bakıp döndüler sonra xD. Valla bilemiyorum bi garip filmler izledim şu son haftada belki ondan böyle düşünüyordum. Predators'tan sonrada Resident Evil'in yenisine gidelim dedik oradada Prison Breakte oynayan abi çıktı yanımda oturan mal arkadaşım '' Hapisten kaçamamış '' esprisini yapıp iyice bok etti bana o film'i durup durup ciddi sahnelerde güldüm sürekli o aptal espri yüzünden off off.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...