Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Predators

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
şu postta ayıp etmişim.

Bone said:

şu metrelik bıçağı koymuş olmaları filmin kötü olacağının bir işareti.
alien vs predator 1 ve 2'yi izledim, predator 2 veya aliens'ın tadında değildi, öylesine bir film yapmışlar. ama predator'e o metrelik bıçaktan koymuşlardı.
yeni çıkan alien vs predator oyununu da beğenmedim, avp 1 ve 2'nin zevkini alamadım, gene o metrelik bıçaktan vardı.

metrelik bıçak koycaklarına adam gibi bir predator filmi yapsalar da izlesek. ikincisi özellikle çok ilginç bir tadı vardı, "urban battle" gibi bişi.
utanmasalar kolundan kılıç çıkartacaklar adama.

film çok güzel olmuş, çok beğendim.
eğer Predator 1-2 filmlerini keyifle izlediyseniz, AvP 1 ve 2 oyunlarında keyifle predator olduysanız, buna karşın yeni AvP 1-2 filmlerinde sıkıldıysanız, yeni AvP oyununa gıcık olduysanız, bu filmden çok keyif alacağınızı düşünüyorum.
çünkü hikaye olarak Predator 1'i, predatör topluluğu olarak Predator 2'yi örnek alarak hazırlamışlar.

adrien brody'e tek kelimeyle hasta oldum abi. böyle taktiksel komutanım olsun yüz milyon düşmanım olsun yani hiç endişe etmem. adam spec ops şeysinin hakkını vermiş.
bilgisayar oyunlarında böyle takılan bir elemanla oynasak aslında çok zevkli olur mesela.

alice braga ise mişel rodriguyeze çok benzemiş hakikaten. ben o zannettim, postere baktım adını göremedim, herhalde koymamışlar diyordum ama meğersem başka biriymiş. oha mişelin ikizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

şu postta ayıp etmişim.....

.....film çok güzel olmuş, çok beğendim.
.....

kesinlikle ayni fikirdeyim..
hic beklemedigim kadar iyi performans cikti filmden.

oldukca keyifliydi, Bone a katiliyorum, predator oynayanlar ayrica buyuk keyif alicaklar filmden :D
Sosyal ağlarda paylaş

bizde dün mü neyin bir ara gittik açıkcası ben fragmanını vs izlemediğim için hiç bir fikrim yoktu zaten hiç bir fikri olmayan iki kişi olarak gittik hani benim tercihim başka bir filmdi ama insan sevdiceğini kıramıyor işte :P

alyen predötör filmleri beni hep lüzmsuz germiti o yüzden tv de fln görsem izlemiyordum ama bu çok güzeldi ki fragman vs zilemediğim için daha da keyif aldım ehe

gidin.. şiddetle tavsiye ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...