Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Predators

progamer

Öne çıkan mesajlar

http://scifibloggers.com/wp-content/uploads/2010/01/Predators-2010-Filming.jpg

said:
group of elite warriors who come to realize they've been brought together on an alien planet... as prey. With the exception of a disgraced physician, they are all cold-blooded killers – mercenaries, Yakuza, convicts, death squad members – human "predators" that are now being systemically hunted and eliminated by a new breed of alien Predators.

Bu sefer Predator gezenini göreceğiz. Filmün producer'ı Robert Rodrigez yönetmen ise Nimron Antal. Adrian Brody, Laurence Fishburne ve Danny Trejo var kadroda. Yeniden içinde Alien olmayan bir Predator filmi seyretmek hoş olacak. Film 7 Temmuz da çıkacakmış.

Trailerımsı Sneak Peak

Birde Robert Rodrigez Predator serisini Rebbotlarken Ridley Scott da 3D bir Alien Prequel çekmeye hazırlanıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Şu sonradan çekilen alien vs predator FIGHT! temalı filmlerde bolca, orjinal predatöründe başında gördüğümüz gibi bu adamlarda baya bir teknoloji var.

gerçi silahları falan da süpersonik tarz. asıl alien gezegenini merak ediyorum ben ama. Giger ölmeden bir el atsa o işe.

Abi elyin gezegenini napican, boyle damarli damarli balcik gibi heryer, elyinlarda kimil kimil kosturuyor ordan oraya iste.
Sosyal ağlarda paylaş

http://srwp.screenrant.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/predators-poster.jpg

http://srwp.screenrant.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/predator_flusher.jpg

http://srwp.screenrant.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/predator_dog.jpg

said:
* Robert Rodriguez came up with the concept back in 1996 as a sequel of sorts. His original vision had Arnold Schwarzenegger returning as Dutch.
* Predators will be hard-R rated, and Fox is even pushing for an even gorier cut to release as an unrated DVD.
* There’s an anti-CGI mentality: like the original, the Predators in the film will be actors in costumes boasting great makeup effects.
* The movie will feature different races of Predators, some more fierce than others. There will also be “Predator animals” (See pics below).

Rated R olcak olması, CGI abanmamaları ve değişik Predatorler olması fln güzel olucka gibi duruyor baya.
Sosyal ağlarda paylaş

şu metrelik bıçağı koymuş olmaları filmin kötü olacağının bir işareti.
alien vs predator 1 ve 2'yi izledim, predator 2 veya aliens'ın tadında değildi, öylesine bir film yapmışlar. ama predator'e o metrelik bıçaktan koymuşlardı.
yeni çıkan alien vs predator oyununu da beğenmedim, avp 1 ve 2'nin zevkini alamadım, gene o metrelik bıçaktan vardı.

metrelik bıçak koycaklarına adam gibi bir predator filmi yapsalar da izlesek. ikincisi özellikle çok ilginç bir tadı vardı, "urban battle" gibi bişi.
utanmasalar kolundan kılıç çıkartacaklar adama.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız sneak peek'i izledim demin de şunlar dikkatimi çekti en çok:

- ilk filmin "dıgıdıdıgıdı dıgıdıdıgıdı" melodisini kullanmışlar ki benden (tu)(tu), böyle tiril tiril titretiyor nerden ne fırlayacak diye

- adrien brody ve laurence fishburn güzeldir

- ilk filmlere gönderme sahneler var, adam ödevine çalışmış gibi ki 15 yıl önce kafasında kurduysa kıvırabilir yetenek varsa

- elyın gibi hayvanımsı, iq 0 predator yaparlarsa kötü olur

- arnılt zor zaptetti tek predatörü, bu tipler yalan olur zaten heh
Sosyal ağlarda paylaş

Kadroyu da koyalım madem

Director: Nimród Antal

Topher Grace ... Edwin

Adrien Brody ... Royce

Alice Braga ... Isabelle

Danny Trejo ... Cuchillo

Laurence Fishburne ... Noland

Derek Mears ... Predator

Brian Steele ... Predator