Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Değişmemesi benim argümanımı güçlendiriyor, self-ownage'a dogru bir adım daha at.

Değişmeyen, devam eden kıza koymuyorsa zaten ne yaptıgın farketmiyor demektir. Bütün o "Ay kıyamamz" dramanız orta yerinden daha saglam çatlar.

Çak bi beşlik, sis.

@genç: hiçbirşey olmamış gibi devam etmeyecek, kimse kimseyi kandırmasın, hayatının sonuna kadar aldatılma acısını çekmiş biri olacak Buyse. yok yani unutmak diye birşey. zamanla geçecek ve acıyı hafifletecek hiçbirşey yok, üzgünüm Buyse.

Naruto falan izle, çok işe yarıyor. GUUUTS diye bagırıyorsun.

A brofist is all you need. Bana gel iyi kötü çirkin izliyip hüzün boğ.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Değişmemesi benim argümanımı güçlendiriyor, self-ownage'a dogru bir adım daha at.

Değişmeyen, devam eden kıza koymuyorsa zaten ne yaptıgın farketmiyor demektir. Bütün o "Ay kıyamamz" dramanız orta yerinden daha saglam çatlar.

Çak bi beşlik, sis.

@genç: hiçbirşey olmamış gibi devam etmeyecek, kimse kimseyi kandırmasın, hayatının sonuna kadar aldatılma acısını çekmiş biri olacak Buyse. yok yani unutmak diye birşey. zamanla geçecek ve acıyı hafifletecek hiçbirşey yok, üzgünüm Buyse.

"insanlar değişmez" bana göre.

edit: o yuzden kendimi yormuyorum, olacağına varır diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Phae said:

Çak bi beşlik, sis.

"insanlar değişmez" bana göre.

yani ne kadar zamanda geçse başlarına gelen şeyler bir anlam ifade etmez. Karma'ya 1 puan?

Tey allam.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

hayatımda bu kadar herşeyden bihaber bir insan görmedim.

sanki bir manastırda yetişmiş ve modern dünyaya karışmamış gibisin sevgili queen.

ilk cümleyi okuyunca buyseden bahsediyosun sandım, çünkü direk tapınaktan çıkıp beyaz zırhını kuşanmış intibası uyandırdı adam bende son postlarından sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...