Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Abi ikinizin de sosyal hayatı umrumuzda değil. Sen bence yavaş yavaş yat, şöyle bir hayatını gözden geçir. Bariz bir kendini beğenmişlik zirvesisin bence.

"Ay hayatlarını klavye başlarında geçiren eziqler, ben sizden çok daha fazla şey gördüm" modu da bir yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

özelden hakaret etmedim. sen kimsin yargılıyorsun beni dedim. zaten görülüyor.

hakaret eden biri varsa o da phae ona ne yaparlar bilmiyorum

son olarak da, cidden çok gereksiz bir tartışma oldu, insanlara her şeyi kendilerinin doğru bilmediğini, başka insanların başka fikirler de yürütebileceğini, kimsenin hayatını bilmeden yorum yapılmaması gerektiğini söylemeye çalıştım. Ama hala öğrenememişim ki, kimseye bir şey anlatmaya çalışmamak gerekiyor. çünkü at gözlüğü ile bakmaya devam ediliyor, boşuna yorulmuş oluyoruz sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Ahah nerede var hakaret? Topikte bir tek sen varsın sana katılmayan herkesi hor gören, "Ahah klavye başında yaşayan ezikler sizi ne taqarım ;););)" geyiği çeviren.

Üzgünüm ama olgunluk pek yerlerde. Mantık akışına hiç değinmiyorum zaten. Eli ayağı düzgün tartışmaya her çalışıldığında çok içi boş bir ayar denemesi yapıyorsun, herkes görüyor ve dalga geçiyor seninle.

Biz hakaret etmedik yani sana, ama sen burada herkesi hakir gören tavırlarda postlar atıyorsun, bu yani durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

said:

Ahah nerede var hakaret? Topikte bir tek sen varsın sana katılmayan herkesi hor gören, "Ahah klavye başında yaşayan ezikler sizi ne taqarım ;););)" geyiği çeviren.

Üzgünüm ama olgunluk pek yerlerde. Mantık akışına hiç değinmiyorum zaten. Eli ayağı düzgün tartışmaya her çalışıldığında çok içi boş bir ayar denemesi yapıyorsun, herkes görüyor ve dalga geçiyor seninle.

Biz hakaret etmedik yani sana, ama sen burada herkesi hakir gören tavırlarda postlar atıyorsun, bu yani durum.

geri dönüp postlarını bir okumanı öneririm.

"hakaret" in anlamını da gözden geçirmek lazım tabi. "agzından köpükler fırlıyor" sana göre hakaret olmuyorsa terbiyeni gözden geçir önce.

kimseye ayar verme niyetim de yok, ben sadece kendi görüşlerimi belirttim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...