Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Farinal said:

Sosyal hayatımızda yapılan bazı şeyler de suç kavramına girmeli diye düşünüyor olamaz mı insanlar? Sen niye karar veriyorsun neyin suç olduğuna?

ben karar vermiyorum canım. aç hukuk kitabını oku ne suç ne değil. istiyor olabilir insanlar, bunun için kamuoyu oluştururlar gerekirse, eğer çoğunluk istiyorsa yasalaşır. bu kadar basit. sana kalsa şeriat falan gelecek zaten ^^ bana kalsa da kimse kimseye karışmayacak. o yüzden ne sen ne ben "karar verebiliriz" sadece fikir belirtebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Karasakal said:

QoS, kendinle barışık olmak, zaaflarını ve güçsüzlüklerini bilmektir. Boynuz yiyip birşey olmamış gibi hayatına devam etmek ise tamamen farklı birşey.

Aynı durum tersten olsaydı bu topik kaç sayfa olurdu/nasıl yorumlar gelirdi sizden çok merak ediyorum.
"boynuz yemek" nedir ya? sen bunu kendine hakaret olarak alıyorsan sende bir eksiklik var demektir. sana karşı dürüst olmayan insanın kendi kişilik bozukluğudur bu da, yolunu ayırırsın o kadar, gidip bir yaptırım uygulama "hakkın" yok ki..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ama illaki buluyorlar diye inanıyorum

Cool belief, sis.

Ama bir argümanı kurarken kullanabileceğin en kırılgan tez "inanıyorum".

Religifag'lerin tanrının varlıgını kanıtlayamadıkları zaman "Siz de olmadığını kanıtlayamazsınız." demeleri kadar absürd yani.

"Banane banane bence çıkar kesin acısı, varya kesin çıktı o acı eminim çok çekecekler."

Kulağa yapılması gerekeni yapmaya gücü olmamak gibi geliyor. Ayrıca benim yapmam gerkeen birşeyi ilahi bir dengeye bırakmaya da gerek görmüyorum. Ben kırdım ki kafasına allah'a gerek yok. Yine de karşıma çıkardığı için BROFIST gelsin varsayımsal tanrıya.

Hayır intikam çok tatmin edici bir duygu. Biri seni incitiyor, sen de onu incitiyorsun. Hakettiğini buluyor. Kimse burada çıkıp adam dövün demiyor zaten. Kimse mantık sınırlarının dışına çıkılması taraftarı da değil. Ki yarım saattir "Ay gladyatör oldu bunlar, ay kafa kesicekler" geyiği yapıyorsun.

Adamın yaptığı yamulmuyorsam kanunlar içerisinde yanlış, rapor edilmeli. Kız belli ki yapı olarak sürtmeye meyilli. Buyse'yi kırmış, duyur ki başkasını kıramasın.

Benim kız arkadaşım beni aldattığını herkezi arayarak/bularak kendi söyledi. Olmuyor öyle "Ay intiharlardayım vallahi bak. Aynı şehirde değiliz ama burada olsan ben ölüyorum aslında inan. Ha bide o adama da bişi yapma, sen şehirdışındayken çok harika silkti beni ama, incitme yahu yazıktır."

Üstüne gidip adama Brofist çaksın isterseniz. Purosunu falan yaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Karasakal said:

QoS, kendinle barışık olmak, zaaflarını ve güçsüzlüklerini bilmektir. Boynuz yiyip birşey olmamış gibi hayatına devam etmek ise tamamen farklı birşey.

Aynı durum tersten olsaydı bu topik kaç sayfa olurdu/nasıl yorumlar gelirdi sizden çok merak ediyorum.
"boynuz yemek" nedir ya? sen bunu kendine hakaret olarak alıyorsan sende bir eksiklik var demektir. sana karşı dürüst olmayan insanın kendi kişilik bozukluğudur bu da, yolunu ayırırsın o kadar, gidip bir yaptırım uygulama "hakkın" yok ki..

Bak güzel konuşuyorsunda olay sıcakken kişi bu kadar rahat düşünemez. Herkesin canı sıkılıyor işte. Biri üzülsünde nasihat edelim biraz, içimizde kalanları oraya dökelim. Şekil A: Herkes hayatından örnekler vermeye başladı bile. Burda 1 tek kişi bile Barbuya üzüldüğünü iddia etmesin siz geçmişinize üzülüp hala onlara saldırıyorsunuz. Bırakın bu ayakları. Can sıkıntısı varsa başkalarına nasihat etmekten güzel yolalrda var. Hadi kurun Hon oynuyalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Karasakal said:

Ben anlamadım, biri seni aldatınca sende onu mu aldatıcaksın yani?

Hoş okumadım anlamamam normal galiba :)

Azıcık okuduğum kadarıyla öç alma maiyetinde olmasada asistanın evli olduğu kadına durum bildirilmeli bence, oda kadının bilmeye hakkı olduğu için başka bişi için deil..

Onun dışında genişlikle alakası yok bişi yapmamanın, İnsanın kişiliğiyle alakalı daha çok. Sen gidip kızı/adamı/karısını veya kendini dövebilirsin, ben yörügedin(hafif hali tabe :P ) bir daha sakın karşıma çıkmayın Allahınızdan bulun. Diyebilirim. Öteki hiç bişi yapmaz yoluna devam eder fln. Bu davranışlar insanı ezik/korkak vs yapmaz.. Herkesin sorunlarla başa çıkma yolu vardır yani. Benimkisi seninkisinden farklı diye yargılama yapman doğru olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Fail logic is fail. Konu bu değil, şurada seksizme vuran ilk kullanıcı sensin 70 sayfalık topikte.

Kadını erkegi yok bunun. Erkek yapsa sen yardırırmışsın ama bariz, var sende bir feminist öfkesi. Sızdırıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly olsa da grafik çizse şimdi.

şimdi olasılıklar:

1) adamı ifşa et;

adamı ifşa etmek için okuldaki hocalarına şuna buna yayacaksın, ama illa ki kız öğrencinin de adı duyulacak, buradan en az zararı yine adam alır büyük ihtimal çünkü YASAL SUÇ DEĞİL. olan kıza olur, ihtimaller ölüm, piskopata bağlama, insan içine çıkamama tüm hayatının mahvolması. hayatı boyunca senden nefret edecek. "iyi ki aldatmışım" diyecek.

ben bunu seçmem şahsen.

2) kızın üstüne git

sonuçlar: ya bağışıklık kazanıp siktir çekecek
ya da çok içerleyip intihar edecek. ben kişiliğini biliyorum 2. ihtimal daha fazla. bunu bir süre yapıp tadında bırakmak gerek.

3) kızın önce üstüne git, sonra kendine muhtaç et. adamı sittir et

şu an benim yaptığım şey. uzun vadeli ama etkili. burada bence en az suçlu adam. zorla bir şey yapmamış, kız gayet istemiş, evine almış, ve bana yalan söylemiş. karısı ile kendi arasında bir şey bu. gidip karısına söylesen yarın KOCAMA İFTİRA ATION sen yiyebilirsin. yaşanmıştır.

4) umursama hiç.

bunu yapmak için ya kızı çok az sevmen lazım değer vermemen lazım, ya da 10 ton ego olması lazım. bana gelmez bu

5) hiç bir şey yapma kendi hayatını mahvet.

bu da zavallıların işi. gereksiz.

en mantıklısı 3. madde görüldüğü üzre. hadi dağılın.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

abi çocuk zaten meyilli, iyice aklına girecek.

ONLAR ORC BİZ MODERNİZ İNTİKAM ALMIYORUZ YOUNG PADAWAN

falan diyecek, yarın gece asistan yine kıza uğrayacak.

Doğayı şu yüzden seviyorum, güçlü güçsüzü eliyor.

yahu asistan sana mı ugruyor sana ne? kıza ugrasın sen niye geriliyorsun?
güç dediğin şey göreceli, gidip seni kıranı dövmek güçlü olduğunu göstermiyor bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...