Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Abi ne olur, 1v1'e dönüştürmeyin şu topiği.

Queenofspades'de birşeyi söyleyecekse destekleyecek bir mantık falan sunsun, zira kasımpaşalı ablayım tadı vermekten başka bir icraatı yok şu ana kadar şu topikte.

"İntikam almayın, günah ayıp bık bık" niye diyince "Göreceginiz çok şey var, bakın ben çok şey yaşadım, acayip olgunum, siz hiçbirşey yaşamamış bebeler birgün benim yüce olgunluguma ulaşırsanız anlarsınız. Haydi okula." roleplayinde.

Hayır bide argümanı tüketip, cooldown'ı gelince tekrar geliyor, yetişemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

NİYE ANLATAYIM?

Bana bir şey katacak sanki, kendimi kanıtlamama gerek mi var klavye başında vakit geçiren insanlara?

epic fail bu resmen ahahah 1 senede 1500 postun var. klavye başında vakit geçirdiğin açık. Kimse anlatta dememiş sana ahnahaha
Sosyal ağlarda paylaş

buyse intikam al alma senin bilecegin is, asagi yukari herkes burada gorusunu yazdi

karsit olsak da farkli seyleri senin iyiligini dusunerek yazdik

ama bunu yapma abi

Buyse said:

bu arada ben başına illa gelecek demiyorum.

benim yapmak istediğim şey gayet psikolojik.

HAYATIMIN ADAMI dediği adamla evlense bile, hep benden bir parça taşıyacak, adamla tartıştığında kızdığında aklına ben geleceğim. bunu çok çok iyi biliyorum. bu gayet bilimsel birşey.

YAPMA BUNU
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Klavye başında vakit geçiren insanlar diyor da benim yaşadığım hayatın 1/10 'unu yaşıyorsa şanslı hissetsin kendini, yazık yahu.

Allah aşkına anlat şu çok özel hayatını da bi dinleyeyim ya, bakalım hangimiz daha uzağa işiyoruz? aynen buna çevirdin. öm attıydım da burdan da yazayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan sonra attığın her özel mesajı afişe ediyorum, yeter bokunu çıkarttın.

sipeyskeyk
Sessizce başlığa yazmayı bırakırsan unutulup gidecek ve kapanacak bu konu.

Ama konuştukça batıyorsun, yapma.

Allahın aşkına sen kimsin nesin ki "yargılamaya" çalışıyorsun? hani böyle süper otorite, akademik çalışmalar yürütmüş sözü kredi eden bi insan olsan diyeceğim de, işsiz güçsüz bi insan, bana böyle yorum yapamaz.

Ben işsiz güçsüzüm ha ?

ahahahahahahahh.

beni yargılayamassın diyene bak sen.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

sipeyskeyk said:

Klavye başında vakit geçiren insanlar diyor da benim yaşadığım hayatın 1/10 'unu yaşıyorsa şanslı hissetsin kendini, yazık yahu.

Allah aşkına anlat şu çok özel hayatını da bi dinleyeyim ya, bakalım hangimiz daha uzağa işiyoruz? aynen buna çevirdin. öm attıydım da burdan da yazayım.

hayır naparsan yap anlatmanı istemeyeceğiz senden hayatını >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...