Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

fede said:

buyseye söven yok
özetliyorum
1)herkez kızı öldür diyor
2)bi grup asistanı da öldür diyor
3)ni azınlık asistanın bi suçu yok random guy diyor
4)bi grup arada kingpine daldı
5)bi grup da geçmiş olsun dedi geçti çok küçük bi grup

herkes

hayır herkeş
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

sinirlendim bağırdım çağırdım uzakta olmasa şiddet de uygulardım. Asistan evli bir de. Gidip okula yaysam ikisinin de hayatı mahvolur. Ama ne fayda olacak. Kendi pisliğinde bogulsun. Benim paramla aldığı yatak üzerinde benim yüzüğüm parmağındayken bunu yapabiliyorsa ömür boyu mutlu olamaz zaten. Allahından bulsun.

gecmis olsun,zor bir durum da olabiliyor boyle seyler cok takma kafaya ya cok saf birisin ya cok iyi niyetli nasıl olmus bu kotu gercekten,cok takma kafana ama
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm postları okudum ve söylemek istediklerim var!

Benzer bir durumu yaşadım. Yalnız benim kevaşe daha da top çekip iki tane arkadaşımın ortasına yattı bir gece. İkisi de düzgün adamlar çıktılar, becermediler karıyı, kendini becertmeye epey kasmış, adamları baştan çıkarmaya uğraşmış olsa da. (ev kalabalık, arkadaşın evi, evde başka yatacak yer kalmıyo, kış mevsimi, mecburiyet vesaire)

Neyse, ertesi gün duydum ben bu olayı. Hatta kız da yanımda sayılırdı duyduğumda.

Suratına baktım, (ahah simit yiyodum o anda) simitten bir ısırık daha aldım ve "iyiymiş" dedim.

Sonra ilişkiyi kestim direkt. Hiçbir intikam yapmadan. Sadece, sakin oldum. Ha, köpek gibi aşıktım, içim yandı, öldüm geberdim ama gram belli etmedim. İnsan gibi davranmaya devam ettim. Bir sene boyunca süründü peşimden. Sallamadım.

Şimdi de kaşar olmuş iyice. İçip içip önüne gelenle yatıyormuş, falan. Hala ara ara telefon edip zırlar. Düşünüyorum da, intikam alabilirdim. Çok deli fırsatlarım oldu. Yapmadım. Sen de yapma. İnan, böylesi daha iyi. İntikam yiyip bitirir adamı.

Ama şu var ki, asistanın karısı hakikaten bilmeyi hakediyor. Bu bir yönlendirme falan değil, etiğin gerektirdiği durum. O kadına bir şekilde bunu belirtmelisin.

Tabii bunların hepsi kendi kanaatimdir. Ne yapacağın sana kalmış, bekleyeceğim diyorsun, senin bileceğin iştir sonuçta; ama asistanın karısı abi. O kadını düşünmelisin.
Sosyal ağlarda paylaş

narziss said:

Tüm postları okudum ve söylemek istediklerim var!

Benzer bir durumu yaşadım. Yalnız benim kevaşe daha da top çekip iki tane arkadaşımın ortasına yattı bir gece. İkisi de düzgün adamlar çıktılar, becermediler karıyı, kendini becertmeye epey kasmış, adamları baştan çıkarmaya uğraşmış olsa da. (ev kalabalık, arkadaşın evi, evde başka yatacak yer kalmıyo, kış mevsimi, mecburiyet vesaire)

Neyse, ertesi gün duydum ben bu olayı. Hatta kız da yanımda sayılırdı duyduğumda.

Suratına baktım, (ahah simit yiyodum o anda) simitten bir ısırık daha aldım ve "iyiymiş" dedim.

Sonra ilişkiyi kestim direkt. Hiçbir intikam yapmadan. Sadece, sakin oldum. Ha, köpek gibi aşıktım, içim yandı, öldüm geberdim ama gram belli etmedim. İnsan gibi davranmaya devam ettim. Bir sene boyunca süründü peşimden. Sallamadım.

Şimdi de kaşar olmuş iyice. İçip içip önüne gelenle yatıyormuş, falan. Hala ara ara telefon edip zırlar. Düşünüyorum da, intikam alabilirdim. Çok deli fırsatlarım oldu. Yapmadım. Sen de yapma. İnan, böylesi daha iyi. İntikam yiyip bitirir adamı.

Ama şu var ki, asistanın karısı hakikaten bilmeyi hakediyor. Bu bir yönlendirme falan değil, etiğin gerektirdiği durum. O kadına bir şekilde bunu belirtmelisin.

Tabii bunların hepsi kendi kanaatimdir. Ne yapacağın sana kalmış, bekleyeceğim diyorsun, senin bileceğin iştir sonuçta; ama asistanın karısı abi. O kadını düşünmelisin.

cok iyiymis ahahha
Sosyal ağlarda paylaş

niye etiğin getirdiği durum olm. adam topluma hizmet için mi aldatıldı. istediğiniz şeyleri çoğu adamı küçük düşürecek ama başkalarına yararı dokuacak şeyler. sadece ulan bi kahraman çıksa da şöyle yapsa diye düşünüyosunuz. buyse kahraman değil senin benim gibi adam. en az zararla nası çıkar onu düşünmesi lazım
Sosyal ağlarda paylaş

insanların bir ''kızı recm et'' demedikleri kalmış. yemiş işte bir halt. erkek arkadaşına da durumu anlatmış. yani ayrılalım demek istemiş. tamam 1 ay söyleyememiş, ama sonunda söylemiş. asistan desen, ayrı bir mal. evliyken başka birisiyle ilişkiye girmiş. o da onun sorunu; dövsen, rezil etsen, aklı başına mı gelecek sanki? ya da çevresindekiler ahlaki açıdan asistanı yargılayabilecek kadar ahlaklı mı? karısı bir süre sonra anlar zaten, hisseder en azından adamın karaktersizliğini. o da onların sorunu, ister ayrılır, ister ayrılmaz.

amma linç, intikam meraklısı adam varmış paticikte.

sen kendi ilşişkine bak. soğudun mu kızdan, tamam bitir ilişkini, istediğin lafı da et, yüzüne de bakma bir daha. üzülürsün elbet bir süre, ama sonrasında abso'nun da dediği gibi , kafanın, kalbinin uyuştuğu bir kız bulacaksın elbette. öyle annesine fln. söylemen de hoş olmamış. kadın, sana inansa bile üzülmekten başka ne gelebilir elinden bir düşün. üniversite öğrencisi, belki de başka bir şehirde okuyan kızını ne kadar kontrol edip, dizginleyebilir ki? ayrıca gerekir mi böyle bir şey? 18 yaş üstü her insan kendi yaşam ve kendi hatalarından kendisi sorumlu değil midir? kadının dövüp eve kapatacak hali yok ki kızı. gereksiz olmuş anneyi üzmek.

üzül, acı çek, insan tanıma ve insan ilişkileri konusunda deneyim yaşadığını, yaşanılanların ve bunlar karşısındaki tutumlarının senin kişiliğini güçlendireceğini düşün. kendine olan saygını azaltacak davranışlarda bulunma. paticik gazını ciddiye alma.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...