Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Abi madem adamın yediği boku açmak istemiyorsun, adamın kendisine bir mail at. Elimde kanıt var ilişkinize dair, okula gösterirsem hayatın biter, o yüzden ya kendin istifanı verirsin ya da ben elimdeki mailleri karına ve okul idaresine bildiririm de, kontrolü eline al, gogo blackmail.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Kiz baskasiyla birlikte olurken "buyse beni cok seviyo yapmamaliyim" dedi mi acep ? sanmiyorum.

birakin hacim baskasini dusunmeyi. kim ne halt ettiyse ceksin ceremesini.

ya da siz bilirsiniz. su son mesajindan sonra ne desek bos.

Olay kız deil abi, sırf biri sana kötülük yaptı diye sen kendinden sapıp kişiliğine, karakterine ters bişiler niye yapasın? Kendinden niye nefret edesin boşu boşuna?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi madem adamın yediği boku açmak istemiyorsun, adamın kendisine bir mail at. Elimde kanıt var ilişkinize dair, okula gösterirsem hayatın biter, o yüzden ya kendin istifanı verirsin ya da ben elimdeki mailleri karına ve okul idaresine bildiririm de, kontrolü eline al, gogo blackmail.

Xaenin said:

İnkar eder abi, elimde bunların olduğunu biliyordu, nişanlımı elimden aldı şimdi de beni suçlamaya çalışıyor der. Ayrıca nasıl dava edecek, dava ederse okul da öğrenir karısı da öğrenir. Büyük düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

Xaenin said:

Xaenin said:

İnkar eder abi, elimde bunların olduğunu biliyordu, nişanlımı elimden aldı şimdi de beni suçlamaya çalışıyor der. Ayrıca nasıl dava edecek, dava ederse okul da öğrenir karısı da öğrenir. Büyük düşün.

Mail atmasın abi o zaman telefon açsın, yüz yüze konuşsun. Şurda yardımcı olmaya çalışıyoruz it.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

Buyse said:

olm üstüme gelmeyin lan. Zamanı gelince karısı duyacak rahat olun. Bir de şu var karısı bunu terk edecek bizimkine koşacak herif yine boş kalmayacak adam. Kız da oh adam sade benim oldu diyecek. Şimdi beraber olurlarsa adi bir metres olur kız. Eğer vicdani varsa biraz ki biraz var olduğunu biliyorum eninde sonunda köpek gibi pişman olacak. Kullanılıp kenara atılacak adam tarafından. Ben de destek olmayacağım. O zaman yapacağım yapacağımı.

geçmiş olsun öncelikle.

mantıklı bir hareket olabilir bu, çok rage'e girmemek lazım ne burada okuduklarından ne de duygularından; ama bence tepkisiz de kalmamak gerekiyor elbette.

karısına aldatıldığını
adama seni dava etmeyeceğini ama kızdan bundan sonra uzak durmasını
kıza da okulda seni zor duruma düşürmek istemediğini söyle

3ünü de aynı yerde aynı zamanda birbirlerine haber veremeyecekleri bir şekilde topla
opsiyonel olarak adamın karısına meriçlik yapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi akılları pazara çıkarmışlar herkes kendininkini almış derler. Bedava gaza getirmeyin. Bu yola girip rezil olmak da var. Böyle şeyler kanaat işi. Benim elimdeki şeyler mail şu bu. Bu adam piskopat kendi yazmış derlerse gidip dava mi açayım kızın laptop un hard disk incelensin diye ergenekon gibi. Bir sakin olun hepsinin sırası gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...