Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:

sinirlendim bağırdım çağırdım uzakta olmasa şiddet de uygulardım. Asistan evli bir de. Gidip okula yaysam ikisinin de hayatı mahvolur. Ama ne fayda olacak. Kendi pisliğinde bogulsun. Benim paramla aldığı yatak üzerinde benim yüzüğüm parmağındayken bunu yapabiliyorsa ömür boyu mutlu olamaz zaten. Allahından bulsun.
sacmalama abi, kimse allahindan falan bulmaz.

asistan evliyse git evliligini bitir ilk olarak. oc almak icin degil, karisini aldatan bir orospu cocugu oldugu icin.

kiza girisirsen hakliyken haksiz olursun (yani olmazsin da bisey kazanmazsin), bu olayin duyulmasini sagla bir de okulda, rezil olsun, tamamdir iste.
Sosyal ağlarda paylaş

üzgünüm ama şöyle bir durum war

biraz küfür:/

yiyemiyeceğin yarrağın altına girmessen daha iyi derim

bırak ne halleri varsa olsun iyi tarafından bak evlenipte sana böyle şeyler de yapmış olabilirdi, sonucta güveninden başka birşeyini kaybetmedin, ama sinirle kalkan zararla oturur derler. sal gitsin muhattap olma en büyük ceza karşındakie susmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Baya kötüymüş ya. Ben de intikam peşindeyim şu an, 2 kere yanlış yaptı bana aynı düdük. Yorucu bişey ama. Kendin yıpranıyosun sonunda. İntikam sağlıklı bir duygu değil çünkü. Kafanda bazı şeyleri kurup, bunları hayata geçiricem diyosun. Sonra dötünde patlayıveriyo afedersin. Unutma sürecin baya uzun olucak ama yapıcak bişey yok. Sen zaten süper melek bir adamsan ve kız sana bu kaşarlığı yaptıysa emin ol ilerki ilişkilerinde de tutunamayacak bu hatun.
Kızın yaptığı iğrenç bişey, bütün postları da okumadım gerçi ama dönüp kendini de bi eleştir. Bir yerde hata yapmışsındır sen de muhakkak. İpleri kızın eline vermişsindir belki en başından. Bütün gücü kızın eline verdiğin zaman gözü dönüyo hepsinin çünkü. sdf
Ama sakın yanlış anlama yine. Kızın yaptığı nolursa olsun iğrenç ve yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında abi var ya, böyle düşündüm de
asistanın eşine söylersin falan diyordum, bence değmez.
valla değmez.

Sizin yolunuz size diceksin, ceketini alıp çıkıcaksın.
Hiç zamanını, vaktini harcamaya değmez. vaktine yazık.
takılın siz diceksin, ne halleri varsa görsünler.
ne kendini yorucaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...