Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

İlk sayfaları okudum sadece, konu seks olunca yine 40 sayfa olmuş.
Mutlaka ama mutlaka okul yönetimine ve karısına şikayet et, intihar falan hikaye hiç bi b.k yapamaz kız dötü yemez anca kudurur tepinir, en fazla bi süre okula gidemez belki o kadar.
Böyle bir fırsatın varken, es geçersen yarın başkasına da yapar o karı akıllanmaz, hatta ilerde evleneceği insanı da kurtarmış olursun böyle bir olayın tekrarından.
Sosyal ağlarda paylaş

Patiyi yeni açtım, konuya biraz bakındım ama tabii ki 35 sayfayı okuyamadım.

Öncelikle geçmiş olsun. Çok kötü bir durum yaşadığın. Ama zararın neresinden dönersen kardır diye bak. İntikam çok ilkel bir duygu, şu an yaşadığın üzüntü ve sinir ile yanlış şeyler yapma. Zaten yapmışsın bile, kızın annesine söylemek nedir abi?
O kadıncağızın ne suçu var? Kim bilir nasıl kahrolmuştur? Ayıp yani sana yakıştıramadım. Kız arkadasına istediğini söyleyebilirsin senin hakkın tabii ki ama ne annesine ne de o asistan adama bir şey yapman haddini aşmak olur. Asistanın ve kızın kabahati ve karaktersizliği ama zaten eden buluyor bir şekilde, senin ekstradan bir şey yapmana gerek yok. Belki adam bilmiyordu senin sevgilin onu baştan çıkardı? Adamın ne suçu var? Kimsenin hayatı ile oynamaya değmez. Kötülük yapan kötülük bulur, bu senin için de geçerli. Git ağla, zırla, sonra kendine gel ve hayatına devam et. İntikam ile kendini zehirleme.

Bi de şu postu atan arkadaşa BANLANMAK PAHASINA 2 çift lafım var:

kingpin said:

ailesi dağılmış özellikle bir şekilde babasız büyümüş kızlardan uzak durun abi. forumda öyle kızlar varsa özür diliyorum ama istisnalar kaideyi bozmaz. hayır gelmez. bunu bilir bunu söylerim...

sen insan mısın ya? nasıl bir mahluksun sen? sen o kızların ne yaşadığını nereden bilebilirsin? karaktersiz ve şeyinin havasına düşkün erkekler çocuk peydahlayıp siktir olup gidiyorlar ve sonrasında arkalarında bıraktıkları çocuklarının karakterlerinde eksiklik oluyor diye sen onları yargılayamazsın. ne acılar ne sıkıntılar çekebilecekleri hakkında bir fikrin var mı? şu an şu forumdan ve genelleme yapan tüm insanlardan tiksindirdin beni. hayatımda bu kadar aşşağılanmış hissetmemiştim kendimi. ağzından çıkanı kulağın duysun az.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

ailesi dağılmış özellikle bir şekilde babasız büyümüş kızlardan uzak durun abi. forumda öyle kızlar varsa özür diliyorum ama istisnalar kaideyi bozmaz. hayır gelmez. bunu bilir bunu söylerim...

Ben bunu yeni gördüm de gerçekten dayak yemen gerekiyor kingpin senin bence. Böyle yumruk falan atsınlar sana da insan ol birazcık.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

sen insan mısın ya? nasıl bir mahluksun sen? sen o kızların ne yaşadığını nereden bilebilirsin? karaktersiz ve şeyinin havasına düşkün erkekler çocuk peydahlayıp siktir olup gidiyorlar ve sonrasında arkalarında bıraktıkları çocuklarının karakterlerinde eksiklik oluyor diye sen onları yargılayamazsın. ne acılar ne sıkıntılar çekebilecekleri hakkında bir fikrin var mı? şu an şu forumdan ve genelleme yapan tüm insanlardan tiksindirdin beni. hayatımda bu kadar aşşağılanmış hissetmemiştim kendimi. ağzından çıkanı kulağın duysun az.

çok ağır olmuş ya. adam sadece uzak durun canınız yanar demiş. sen öldürdün adamı. babası bıraktıysa biz mi bıraktırdık. tamam yazık, zorluk çekmiş eywallah ama bi yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

karaktersiz ve şeyinin havasına düşkün erkekler çocuk peydahlayıp siktir olup gidiyorlar ve sonrasında arkalarında bıraktıkları çocuklarının karakterlerinde eksiklik oluyor diye sen onları yargılayamazsın..

Queen kendinle celismissin bu postta, adam tespit yapmis. Sende giydirmissin adama ama ayni tespiti kendinde yapmissin, hak vermissin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

QueenofSpades said:

karaktersiz ve şeyinin havasına düşkün erkekler çocuk peydahlayıp siktir olup gidiyorlar ve sonrasında arkalarında bıraktıkları çocuklarının karakterlerinde eksiklik oluyor diye sen onları yargılayamazsın..

Queen kendinle celismissin bu postta, adam tespit yapmis. Sende giydirmissin adama ama ayni tespiti kendinde yapmissin, hak vermissin yani.

Çünkü herkesin karakteri yerine tam oturmuş, herkes mükemmel insan, karakterinde eksiklik olan tek tarz insan babası çekip gitmiş insanlar değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

hayır kingpin kötü ne demiş onu anlamadım ki ben. uzak durun demiş sadece. yada benim okumadığım kısımlarda başka fikirler ortaya attıysa bilemicem ama o alıntıda bu kadar sinir stres yapılacak bi durum yok yani.

o kimmiş ki millete uzak durmak konusunda ders veriyor?
başlatmayın zıp tahtanızdan şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...