Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

rahatsiz said:

kaldıramayacaksanız o ağırlığı bulaşmayın sizde öyle kızlara. eğer gerçekten çözebilirseniz, güven verebilirseniz dünyanın en iyi insanı olurlar. oh eğlencez diye bulaşıyorsunuz sonra genelleme yapıyorsunuz. topic açtıran konudan bağımsız söylüyorum.

genellemeye genellemeyle karşılık vermek de ayrı bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

ailesi dağılmış özellikle bir şekilde babasız büyümüş kızlardan uzak durun abi. forumda öyle kızlar varsa özür diliyorum ama istisnalar kaideyi bozmaz. hayır gelmez. bunu bilir bunu söylerim...

çok saçma bir genelleme gibi görünse de doğru. aksayan tek tarafı, ailesiyle problem yaşayan "insan"lar ile ilişki kurarken dikkatli olmak gerek. sadece kızlar değil. insanlar özellikle büyüme çağındaki ailevi problemlerini daha sonra ilişkilerinde çıkarıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

ben yaptığım genellemenin basit ya da aptalca olduğunu bilerek yapıyorum zaten ama bu doğru olduğu gerçeğini değiştirmiyor üzgünüm. hayatta ne basit, ne aptal şeyler var doğru olan. ha bi de çirkin mum.

ahahahaha, su iciyordum, ciddi ciddi okurken son cumleyi gorunce klavye mundar oldu.. sensin cirkin
Sosyal ağlarda paylaş

evet dogruluk payi var, cünkü insan psikolojisi apayri bi olgu.
o mantiga göre, annesiz büyümüs erkeklere de yaklasmamak gerek o zaman?

tabiki yasam, düsünme tarzini etkilemistir, is ciddiye bindiginde kacmak icin elinden gelen herseyi yapar, normal bi insan gibi yogunlasamaz cünkü korkulari vardir, güven konusunda sorun yasar vs.
ama bu demek degildir ki o korkular yikilamaz, ya da bütün annesiz-babasiz büyüyen bireyler aldatir.
biraz da karakter, prensip meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

nil, ben kız milletini erkek milletine oranla daha tehlikeli bir tür olarak baz aldığım için onu dedim. yoksa elbette ailesi bir şekilde dağılmış insanlarlardan uzak durun, aa bisaniye lan benimde aile dağılmıştı. durmayın vazgeçtim sdffafa

abi evet o konuda haklisin.
ben bile bi bagyan olarak kadin milletinden korkulur diyebilirim yani.
böle irispinin tekine denk geliyo adamcagiz, sonra manwhore oluyo hakli olarak. olsunlar tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Burda intikam intikam diye gaza gelen insanlar hayatlarında kaç kere böle bişey yaşadılar da intikam aldılar merak ettim doğrusu

Yapılacak en temiz iş. Gidersin, sizinle buluşmak istiyorum dersin.

Bunlar gelince oturursun bi yere hiç renk vermeden. İkisinin de suratına tükürür eyvallah der gider, hayatına devam edersin.

Hiç uğraşmaya gerek yok avukat falan. Onlar yaşasın utançlarıyla utanmaları varsa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...