Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Her işte hayır vardır, evlendikten sonra da öğrenebilirdin böyle bir haberi veya aynısı evlendikten sonra da başına gelebilirdi.

zaten en büyük tesellim bu. o zaman olsaydı cidden çok kötü olurdum. ya katil olurdum ya kendimi öldürürdüm. ne kadar anlayışlı olsam da anlayış bir yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer bir olay eşimden önceki kız arkımla başıma gelmişti. Söz yüzük falan yoktu ama en yakın arkım yemişti aynı haltı.
Sonu gayet basit bütün ilişkimizi kestik hem kız hem arkadaşımızla, onlar 2-3 ay daha çıkıp ayrıldılar biz arkadaşlarımızla devam ediyoruz hayatımıza. O zamanlar çok üzülmüştüm daha doğrusu kendi saflığıma kızmıştım.
Kız şimdi bi yerde tezgahtar oldu onunla bununla yatıyormuş gelen haberlere göre. Çocuğu arada bir toplantılarda görüyorum göz göze gelemiyor. Çocukda eşiyle sorunlar yaşıyormuş ayrılmayı falan düşünmüşler 1-2 kere. Yani acısı bir yerden çıkıyor sonunda.
SONUÇ: Eğer ı kızla ayrılmamış olsam belki evlenirdik ve boynuz manyagı olmuş olurdum ve şuan ki eşimle evlenememiş olurdum. Yani her işte bir hayır vardır demek lazım.
Aha bak aklıma geldikçe gene sinirlendim 10. kez editliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl ya?
sana yüzüne karşı itiraf etti ve sen baktın öle?
vallahi peygamber sabrı var sende seni tebrik ediyorum.
ben çok kötü döverdim herhalde.
çocuguda gözünün önünde döverdim.

kusura bakmayın cok sinirledim bu topici okuyunca. yani başıma gelse naparım kim bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bazı insanlarda şeyi çözemiyor. Hangi topic lüzumsurdur trollenir eğlenilir, hangisi ciddidir adam gibi cevap verilir falan. Öğrenilmesi gereken şeyler bunlar. Vurmuş falan saçma sapan konuşmayın.

Troll olduğunu da nerden çıkardın?Yakın zamanda benzer bi durum vardı şimdi aklıma geldi sinirim depreşti.

Yoksa tabiki "VURMA" ama yanına da bırakma.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

uzaktaydım. nasıl sinirlenmem. farklı şehirlerdeyiz. ben hayatımda böyle bir daha sinirlenmem sanırım. yanımda olsa çok kötü şeyler olabilirdi.

demekki neymiş farklı şehirlerden sevgili yapmıcan.
he aynı şehirdeykende farklı şehirlere taşınma durumu da olduysa ayrılıcan.

neyse sıkma canını. evlendikten sonra öğrenseydin daha kötü olurdu.
ve en önemlisi işi berduşluğa vurup her gece içip içip kafaya sarma bu meseleyi. hayatını karartma bile bile.
Sosyal ağlarda paylaş

sinirden stresten midem ağrıyor. o anı o hallerini o yavşağın benim dokunmaya kıyamadığım kızın üstünde tepindiğini düşündükçe delirecek gibi oluyorum, işin acısı bunu onun da istemesi. sonra gözümün içine baka baka bana yalan söylemesi. nasıl ağrıma gidiyor. insan insana yapmaz bunu. yapmamalı yani. yazık günah.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

sinirden stresten midem ağrıyor. o anı o hallerini o yavşağın benim dokunmaya kıyamadığım kızın üstünde tepindiğini düşündükçe delirecek gibi oluyorum, işin acısı bunu onun da istemesi. sonra gözümün içine baka baka bana yalan söylemesi. nasıl ağrıma gidiyor. insan insana yapmaz bunu. yapmamalı yani. yazık günah.

hayır abi sakın sakın sakın hayali gelmesin önüne canlandırma sakın yani sakın çok tehlikeli çok kötü
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

yapmam hayır. Annesine söyledim sadece kızına sahip çık metres olacak orospu olacak diye. Vicdan azabı bir ömür ona yeter. Ben ona öyle iyi davranıyordum ki şu dünyada en son aldatılacak adam olarak görüyorum kendimi. Çapkınin önde gideniydim. O üzülmesin diye kızlardan bile uzaklaşmıştım. Bundan sonra onu böyle seven adam bulamaz. Paçavra olsun dursun. O ona yeter.

az bucuk benzer şeyleri bende yaşadım uzun zaman önce, tersini yapcak umursamıcan onları o zaman değere biniyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Üzüntüsünü sonuna kadar yaşaki 1 kezde olsun bitsin sürekli acısı kalmasın içinde. Şiddet bence gereksiz sonuçta olmuş bitmiş artık ama asistanla ilgili olarak yapabileceğin kantlayabileceğin birşey varsa şikayette bulun isimsiz olarak ama kanıt olmadan bir sonuç da olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...