Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Non-FPS Call of Duty 2011 Yılında

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

http://www.next-gen.biz/news/non-fps-call-duty-announced

ALLAH BELANIZI VERSİN, AÇ KÖPEKLER

Böyle milyoner falan olsaydım keşke, gidip basardım Activision/Blizzard'ı para destelerini suratlarına vururdum hayvanların

Zaten Infınity Ward'in başındaki adamları da attılar işten, onlara acımıyorum gerçi. Kendi haline iyi satış yapan bir firmayken gidip herşeyini böyle bir şirkete teslim edersen, kapitalist düzende eninde sonun böyle belanı bulursun.

Ama bu haber... lan ya
Sosyal ağlarda paylaş

infinity ward ve activision blizzard'da kavgalı şu sıralar işte, o firmanın başındaki adamlar birde serinin yaratıcı ekibindeki bazı önemli kişilerin işlerine son verildi.

Yani Modern Warfare 3'ün de durumu belli değil şuan, activision %100 çıkaracaktır bunu ama bunun infinity ward'dan gelip gelmeyeceği, bu kan kaybından sonra infinity ward'dan gelecek bir oyunun da ne kadar iyi olacağı tartışma konusu haline geldi.

Yani şu son 2 gelişme ile Call of Duty serisi bitmiştir diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

kotick kadar kendini ayağından vurmayı iyi becerebilen adam yok herhalde sektörde. geçenlerde gdc panelinde sanırım efsane başarısızlıklarını anlatıyordu ki "wow'u kim alır ki, 7 milyon $ vermem blizzort'a" ve "maxis'i neden alayım" gibi efsane kararlar var. hepsini sayıp döktükten sonra da "bu sektörde durmak için biraz ego lazım" dedi adam lol. ego dolup taşalı 20 yıl olmuş farkında değil, oturup biraz oyun oynaması lazım başında durduğu şirketi yönetebilmesi için. fakir developer satın almakla bir yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

dead space'in yaratıcı kadrosundan Glen Schofield ve Michael Condrey getirilmiş projenin başına, yani büyük ihtimal TPS olacak yeni COD

bu iki isimde geçtiğimiz yıl EA'dan şutlandı bu arada, schofield yanlış hatırlamıyorsam Visceral Games'in patronuydu.

lan yoksa COD'a TPS/HORROR MU GELİYOR ?

NAZİ ZOMBİES !!!!1!!11BirbBir!!1!2112452
Sosyal ağlarda paylaş

çarşı karıştı 15 dakikada bir sürü haber düşüyor nete

Infinity Ward'da yeni ekibiyle 2011'de yeni CoD oyunu çıkaracakmış.

Zaten Activision, Infinity Ward'ın başına Guitar Hero ekibinden adamlar getirmiş galiba, anlaşılıyor yani asıl patronların işine neden son verildiği

Guitar Hero: Metallica
Guitar Hero: Aerosmith
Guitar Hero: İsmail Türüt

Call of Duty: Vietnam
Call of Duty: Iraq
Call of Duty: Falkland

tarzında gidecek yani
Sosyal ağlarda paylaş

Activision'ı eskiden beri sevmem. 65-75'lik oyunları piyasaya sürüp "büyük firma" haline geldi.

Modern Warfare 2, ilk oyunun gölgesinde kaldı, bu da Call Of Duty serisinin gerilemesinde önemli bir payı vardır.
World At War'ı saymıyorum, adı hiç geçmiyor onun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...