Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief(2010)

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

baslangici oldukca guzeldi... ama git gide kendimi masali dinleyip uyumaya hazirlanan bir cocuk gibi hissettim.. aralara sikistirilmis kucuk espiriler vardi... her sahnede baska bir bilindik tecrubeli yuzun karakterleri canlandiriyo olmasida heycan verici...yalniz cehenneme giris sahnesi ekrana ciktigi anda salonda kendini tutamayip gulenlerden oldum:) istedigi kitleyi etkiliyebilecek bir film oldugunu dusunuyorum, kitabi okuyanlarda hayal kirikligina kapilabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

eh.. tyani.. derdirten bir filmdi

şimdi görsel sanat yönetmenini hakkını yemeyelim hani cehennem ve olimpos tasviri çok güzeldi gerisi spoilerda

hani iyi hoş da koskoca yunan tanrıları dünyada eski medeniyet vs kalamış gibi mallaşıp hepsi birden amerikaya mı taşınır? olimpos empire state gibi çirkin bir binanın tepesindem i olur? hani crysler olsa daha iyi en azından crysler in çok kesin ve kalsik jugen stil bir tarzı var, bir dönemi yansıtıyor ama empire starte.. daha boktan bir yer bulamazlardı (malezyadaki ikiz kuleler gibi mesela)

zaten mitolojik ne varsa eski dünyayı bırakmış hepsi amerikaya yerleşmiş.. süper saçma gldi.. ulan koskoca yunan tanrıları onlar biri capetownda biri italyada biri yunanistanda fln olsun.. dünya turu yağsın çocuk sonucunda koskoca poseidonn oğlu.. uçan ayakkabı fln var.. sorna olimpos amerikada diye hee newyorkda diye bütün kara bulutlar yine amerikaya gitsin.. haske ordan!

bir de bu yunan tanrıalrı yememiş içmemiş hep amerikadan çocuk peydahlamışlar.. kocaman da kamp kurmuşlar..

ulan satir olacak olan salak.. hani mitolojik bir karakter olup da kayıkçıya para verilmesi gerektiğini ve bu yüzden ölülerin gözünen birer altın sikke koyuldupunu bilmez mi.. hadi satirdir yapar eder dsek atena nın kızı ne güne duruyor? o kadar bilgiliydi fln yok efendim hiranıon başını kesersen iki baş çıkar ortam seks olur demeyi ibliyor ama..

konu iyi ama senaryo ve konu işlenişi çooook çok başarısız.

hadesi rock star gibi yapmaları çok kral hareket olmuş çok beğendim

yani para verip gitmeyin bekleyin yakıdna dvd si fln çıkar indirip izleyin daha iyi hatta 5-6 kişi dvd ye girebilirsiniz.. illa para verecekseniz 5 tl den fazla vermeyin o da sanat yönetmenini hatrına
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
çok hoşuma gitti film, çok güzel yapmışlar.
izlemesi keyifli. beğenmiyenler utansın arkadaş lol.

spoiler olabilir

bu arada filmi nerenizden izlediniz yahu, olympos ve cehennem amerikada değil saçmalamayın.
amerikadan portal açılıyor, sen olympos ve cehenneme gidebiliyorsun.
olympos ve cehennem öbür dünyada, sen bu dünyadan öbür dünyaya gidiyorsun.

hepsi yunanistanda olunca mantıklı da, amerikada olunca mı mantıksız yav :)
yapmayın.
bildiğin portal işte.
izlanda'da olsa da portalla gideceklerdi olymposa :D

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...