Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzaylı muzaylı

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

tam aradığım şeyi, aynı şekli ile amca arıyormuş

http://my.opera.com/Andrew%20Gregory/blog/show.dml/294478

son dediği kısım özellikte tam oturuyor :(
said:
Thanks for going to the trouble of explaining things to me. I wish I could say I really got into X3, but after a few more weeks I sort of drifted away and haven't really been back. Every time I start playing it again I just think "big" and "complicated". I tend to prefer short and simple these days.

misal Super Space Rogues isimli ufak tefek ve hiçbir save'i falanı filanı olmayan oyun tam istediğime yakın. gerçi bunda ticaret falan da yok ama basit, pew pew ve malzeme satma oyunu işte.. biraz daha içeriği geniş olsa hurray olacak imiş.. olmamış.

space trader steam'de varmış galiba.. bi bakıcam ona bu gece.

bi de vega strike ne imiş ona da bakalm..

işte öle be sülüman
Sosyal ağlarda paylaş

fazla konusu olmayan, direk dalıp ticaret yapmaya başlayabileceğim. günde max 30dk vakit ayıracağım, eskilerden elite, escape velocity, wc serilerinin bi kısmı gibi bişiler istiyorum işte..

maksat al-sat yapma..

escape velocity nova'ya bi bakıcam bugün.

o üstte berbat dediğim oyun belki iyi bişidir. hani berbat dedim ama manual falan okumak gerekiyor ve hiiiç niyetim yok öle manual okumaya falan..
Sosyal ağlarda paylaş

evede günde yarım saat bakarak dediğin herşeyi yapabilirsin , ve skill geliştirme oyunda bulunduğu süre ile alakalı olmadığı için , günün boş geçen 23.5 saati de iş yapmış olur adamın.

ha tabi bi anda patron olmazsın, ama yarım saati en güzel geçireceğin ortam eve ortamı olur kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...