Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzak Dogu Temali PC oyunlari

Draven

Öne çıkan mesajlar

Soyle bir bilinen her turlu uzak dogu temali oyunlari toplamak istiyorum. Hersey turlu olabilir, benim bildiklerim:

Sword of Honour
The Last Ninja
Shinobi
Budokan
Shogun: Total war

Katana kullanimi agirlikta olursa iyi olur. Ayrica Blade and Sword diye bir oyun duydum, combolar falan varmis, edinmeye degermi?

Konsol yok bende o yuzden sadece PC oyunlarini icerirseniz cok iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah ! playstation deseydin tek bir oyun solicektim

Tenchu
tam senlikmiş bak katana kullanımı demişsin Riki Maru katana kullanır.Hemde cok tatlı hareketler yapar..Düşmanı arkadan yakaladıgında falan kendi kesiyo sen izliyosun falan..
[signature][hline]opinions are like penis. womans dont have usefull one. =P
eternalyzer

[Bu mesaj Eternal tarafından 19 Temmuz 2004 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

throne of darkness var japon mitolojili diablomsu, hemi de blizzard'da diablo üzerinde çalışanların kurduğu bir şirket yaptıydı..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Konsol olsa ominusha tenchu falan atlicaktim ama yok ne yazikki.

uo bana kesmes, son gunlderde aylik verecek param yok, hele uo gibi bi mmorpgye hic yok

walla sanirim ben prince of qin ile throne of darkness i edinmem gerek, throne un demosunu oynamistim, ortamlar baya guzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

shadow warrior vardı bide duke 3dyle aynı motoru kullanıyodu. çok feci oyundu full versiyonunu bulabilirsin abandonware sitelerde belki
shadow dancer la shadow warrior aynı olmasın?:) belki de deildir bilemiyom ama bana öyle gibi geldi.. belki devamı falandır[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 19 Temmuz 2004 22:01 tarihinde demiş ki:
throne of darkness var japon mitolojili diablomsu, hemi de blizzard'da diablo üzerinde çalışanların kurduğu bir şirket yaptıydı..

bunu bende tavsiye ederim

baya hoş :) demo halini oynamıştım zamanında patır kütür katanayla falan dalıyodun etraftaki elemanlara

sanırım 3 char yönetiyordun[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 19 Temmuz 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
Shinobi
Budokan

Birde MAME deki,SHADOW CANCER var[orjinali DANCER olacak ama kanser oyun..]

Budokan bana Türkiye haritasının neresi neresi onu öğretti
ehue
B uDokan
Haritaya bakardım hoca kaldırdığında.B harfi solda durduğundan haritanın solu Batıydı
ehe Kim demiş oyunlar öretmez diye :P Shinobi sağolsun,ondanda bayağı bişi kapmıştım...
Hey gidi..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

throne of darkness çok embesil bi oyun. fazla kurcalamadım gerçi, ama orijinal hiçbi fikir yok oyunda. diablodan apartılmış herşey.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...