Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stronghold Kingdoms

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

o dış kapı değişcek zaten taa en dış çizgiden başlayacak, şimdi mecburen yol için yer bırakmamız gerekiyor her şekilde kapılar için,
bu karelere suda konmuyor ama killing trap konuyor, içeri giren düşman duvarlara saldırmadan killing traplerin üstünden geçmek zorunda kalacak uzun yol boyunca artı her iki yanada oil pot koysan bide tüm bunları ok yağmuru altında yapması gerekecek diye düşünüyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

valla o kapılar catapult matapult bir şekilde yıkıldı mı direkt kalbine açılıyor, kapı tek parça çünkü. gitti mi arkası bomboş. adamlar arka arkaya aynı yerden focuslarsa yeniden kurana kadar götürürler köyü.

benim sistem minas tirith gibi, bir kapıyı yıksan bile öbür kapı sonraki surun zıt tarafında. dünyanın öbür ucu kısacası. illa duvar yıkmak zorundalar kapı yıksalar bile.
Sosyal ağlarda paylaş

hiyerarşi sırasındaki her kademe bir üstünü seçiyor. ama o makamlara seçilebilmek için belli rank lazım. ingiltere kralı olabilecek sanırım tek adam var şu anda birinci sıradaki.

sanırım house 5'e katılacağım yakında, onlara katılan başkası var mı buradan?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

of benim parish iğrenç, 4 tane bumpkin vs yokoldu, yerlerine gelenler 2-3 gün oynadı gene bıraktı. çevrede herkes gelişti, bir tek bizde 2-3 köy adam gibi, gerisi çöplük. köy satın alacağıma saldırsaymışım keşke birine.

benim de başıma bu gelmişti üç şehrimi de parishten almıştım. çok oynayan biri olarak baya kordine olmuştu parish öyle. ama tabi şehirlerini farklı parishlerden almanın avantajları da var (daha geniş bir alana scout vs hakimiyeti)
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

benim de başıma bu gelmişti üç şehrimi de parishten almıştım. çok oynayan biri olarak baya kordine olmuştu parish öyle. ama tabi şehirlerini farklı parishlerden almanın avantajları da var (daha geniş bir alana scout vs hakimiyeti)

ben de öyle yapıyorum zaten, bütün parish'i zimmetime geçireceğim lol. saldırı filan gelirse reinforcement yığarım hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Alpha4'de hendek yapmama ragmen, ne kadar guclu oldugunu gorme firsatim olmamisti. Fakat oyuncular genel olarak ise yaramaz oldugunu soyluyorlar. Ben yine de sekil olsun diye ic duvarin etrafina hendek yapacagim.

Bu arada Ingiltere'de politik durumlar nasil? Bizim Iskocya'da baska bir Iskoc'a saldiranin kafasini kiriyorlar. Dun biri benden bir flag calmisti. Sheriff ise el atti, adama tazminat olarak uc flag odetti.
Sosyal ağlarda paylaş

norfolk'a henüz şerif seçemedik, dün kule yapacak oldum hemen bayrağı götürdüler surda gedik açıldı diye. uyanıklar tekrar oldu gönderdiler ama tedbirimi almıştım, gg oldular ikinci gelişlerinde heh.

bu akşam da sanırım house 5'e katılacağım, sonra rahatlarım herhalde biraz.

şerif olup şuna benzer bişi yaptırıp takmak var ahah:
http://www.cobbsheriff.org/employment/DeputySheriff_files%5Cimage001.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Alpha4'de hendek yapmama ragmen, ne kadar guclu oldugunu gorme firsatim olmamisti. Fakat oyuncular genel olarak ise yaramaz oldugunu soyluyorlar. Ben yine de sekil olsun diye ic duvarin etrafina hendek yapacagim.

ben yapmadim ama, yapan bir iki kisi yedim, ise yaramadigina karar verdim =P

koy satin almayin abi, direk vandallik yapin. isgal ettiginiz koy her halikarda daha karli oluyor, ozellikle uzak bir yeri alacaksaniz. hedefi iyi secmek lazim tabii, kizdirmaktan korkmayacaginiz bir oyuncu/faction/house olmali

ben sadece ikinci koyumu satin almistim, 3, 4 ve 5 i direk isgal ettim, memnun kaldim
Sosyal ağlarda paylaş

Bir köyü capture ettiğimizde sanıyorum köy bizim oluyor değilmi. Peki o adamın yaptığı binalar ve hammaddeleri ne oluyor? Birde adama ne oluyor sıfırdan köy seç ekranı felanmı çıkıyor?

Son olarak ikinci köyümü capture ederek almak istiyorum. Bunun zorlukları neler olabilir? Noob birisine girsem kazancım ne olur kaybımdan çok?

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

guard house capacity nasıl artıyor? yardımcı olursanız sevinirim. tşk kib bye aeo

Military tree de, castellation var onu level 3 yapıp ordan açılan defence e de 1 puan verip guard house açıoyosun. Her guard house +10 (du galiba) askeri surlara çıkarmana izin verir.

Toplam 3 skill pointe mal oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:

Bir köyü capture ettiğimizde sanıyorum köy bizim oluyor değilmi. Peki o adamın yaptığı binalar ve hammaddeleri ne oluyor? Birde adama ne oluyor sıfırdan köy seç ekranı felanmı çıkıyor?

Son olarak ikinci köyümü capture ederek almak istiyorum. Bunun zorlukları neler olabilir? Noob birisine girsem kazancım ne olur kaybımdan çok?

Teşekkürler.

Bir koyu ele gecirdiginde hem binalar hem de koydeki malzemeler eline geciyor. Hic koyu kalmayan biri aynen oyun basindaki gibi koy seciyor, fakat yaptigi researchler ve ranki kaliyor.

Kazancin koy ve icindeki binalar icin para odememek. Kaybin ise adama saldirdigin icin aranizdaki rank farkina bagli olarak odeyecegin honor ve onun ve varsa arkadaslarinin dusmanligini kazanmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...