Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA: Episodes from Liberty City

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Gta San Andreas'ı bir tek ben beğenmedim herhalde.

Bir gün "hadi sırf kas yapmak için oynayayım" diye başına geçtim, karakteri kasmaya başladım, her gün belirli bir sayıda antreman yapılması sıkıyordu ama kastım uğraştım.
O kası koruyabilmek için her gün antreman yapmak gerekiyormuş, sonra sildim oyunu.

Vice City'nin hikayesi enfesti, GTA4'ün de öyle, "gerçekçi" diye kötülenmesi çok komik olmuş oyunun.

Madem aksiyon istiyorsunuz Saints Row da var, şahane bir oyundu, uçak helikopter felan her türlü pislik var. Karakterin tipini ve sesini istediğiniz gibi seçebilmeniz oyunun tadını 10 kat arttırıyor. Kendinizi o karaktere kaptırıyorsunuz oyunu oynuyorsunuz felan. Güzel.

GTA4'ün de senaryosu oldukça enterasandı, Ek paketleri merak ediyorum, özellikle şu motosiklet çetesi gibi olan adamı oynamak istiyorum ama ortalarda Gay Episode'u kadar adı geçmedi nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Gta San Andreas'ı bir tek ben beğenmedim herhalde.

Bir gün "hadi sırf kas yapmak için oynayayım" diye başına geçtim, karakteri kasmaya başladım, her gün belirli bir sayıda antreman yapılması sıkıyordu ama kastım uğraştım.
O kası koruyabilmek için her gün antreman yapmak gerekiyormuş, sonra sildim oyunu.

Vice City'nin hikayesi enfesti, GTA4'ün de öyle, "gerçekçi" diye kötülenmesi çok komik olmuş oyunun.

Madem aksiyon istiyorsunuz Saints Row da var, şahane bir oyundu, uçak helikopter felan her türlü pislik var. Karakterin tipini ve sesini istediğiniz gibi seçebilmeniz oyunun tadını 10 kat arttırıyor. Kendinizi o karaktere kaptırıyorsunuz oyunu oynuyorsunuz felan. Güzel.

GTA4'ün de senaryosu oldukça enterasandı, Ek paketleri merak ediyorum, özellikle şu motosiklet çetesi gibi olan adamı oynamak istiyorum ama ortalarda Gay Episode'u kadar adı geçmedi nedense.

boneC afedersinde sirf kas yapiyim diye oyna girdim
kaslar ariyince biraktim dedin ya san andreasa direk bas git abi
bilgisayar oyunnarina girmen yasak snein artik
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
SinuousQuill529 benim, neden böyle saçma sapan bir nikim olduğunu bilmiyorum.
Program o kadar başarısız ki nereden nik seçildiğini falan hiç fark etmedim bile, kendisi sallayıvermiş sağolsun.
Ayrıca oyunu oynayabilmem için önce Steam'e, sonra (bu opsiyonel gerçi) Rockstar'ın hedesine, sonra da Microsoft'un hedesine ayrı ayrı login oluyorum, bu kadar bürokrasi bizim devlet dairelerinde yok lan.
Altı üstü iki araba kullanıcaz.

Haha buldum, Gr1swold yaptım ben de adfd.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
PC basında hem controller hem mouse klavye kullandim :) araç kullanımı koşma yürüme controller combat m&k :)

Yıllardır araba kullanıyorum hiç böyle Saçma sapan şey yasamadım görmedim duymadım :) gerçekçi yapayım derken sicmislar fena.. Çok fazla kayıyor arabalar yol tutuşu yok sanki..

motorsiklet konusunu hiç açmayalım!!

Bence tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...