Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ps3 u de kırmıslar sonunda

MasterHapLo

Öne çıkan mesajlar

böle veledler onu bunu kırdı diye haberler çıkıyorda çok ta inandırıcı gelmiyor bana nedense. kendileri kırılmasını istiyorlarda böle bi ikon mu yaratıyorlar acep diyor insan.

oldu canım iki tane seloteyp bant, iki tane de eminönünden alınmış mavi kırmızı kablo ile ps3 kırdım asfd :D

neyse her şekilde kırıldıysa işimizi görür ama yolun başında gibi görünüyor, henüz bize ulaşıcak bir "kırma" çözümü üretilmedi. zaten büyük ihtimal ile slim lerde de işe yaramaz. üretimden kalkmış modellerde olur fln...
Sosyal ağlarda paylaş

ermynorac said:

böle veledler onu bunu kırdı diye haberler çıkıyorda çok ta inandırıcı gelmiyor bana nedense. kendileri kırılmasını istiyorlarda böle bi ikon mu yaratıyorlar acep diyor insan.

oldu canım iki tane seloteyp bant, iki tane de eminönünden alınmış mavi kırmızı kablo ile ps3 kırdım asfd :D

neyse her şekilde kırıldıysa işimizi görür ama yolun başında gibi görünüyor, henüz bize ulaşıcak bir "kırma" çözümü üretilmedi. zaten büyük ihtimal ile slim lerde de işe yaramaz. üretimden kalkmış modellerde olur fln...

iPhone'u da bu velet kırmıştı yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece bi teori :)

akıl hastasımı bilmiyorum açıkçası.

bu mantıkla microsoft zır deli olurdu heralde. senelerden beri bi ürünlerinde adam gibi kopyalamayı önleyecek bir şey yapmadılar. ama bu stratejileri sayesinde 1 numaralar her lini attıkları konuda... bilmem anlatabildim mi? hiç bir şey bu kadar basit değil tabi devlet bütçesi kadar paraların döndüğü hamleler bunlar.

başka bi açıdan bakarsak madem sony nin böyle birşeyden büyük zarar edeceğini düşünüyorsunuz, o zaman microsoft tutar iki üç tane konuda uzman bu veled in yaptığını iddia ettiği şeyi 3.5 sene önce yapardı.. rakip firmayıda zarar ettirirdi.. blabla :D baya bi komplo teorisi ürettim bugünlük yeter :D ama böle bücürleri çıkartıyorlar onu hekledi bunu hekledi diye çokta inandırıcı gelmiyor açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu çocuk buz dağının görünen kısmı. teyzemin arkadaşı deviance team'de ve onun söylediğine göre bu çocuk da onların iletişimde olduğu bir grupta yer alıyormuş. bu çalışmayı 3 yıldır 20 küsür kişiyle yürütüp ancak önemli bir aşama keydedebilmişler.

çocuğu ortaya çıkarmaları ise sadece görüntü için. basını kullanarak haber veriyorlar bu aşamaya gelindi diye. ama tabii sony gibi şirketler bu tip çalışmaları kimlerin yürütebileceğini iyi biliyor ve onlarla iletişime geçecektir. istedikleri meblayı alırlarsa korsan olayını bir başka grup bunu yapana kadar unutun. ama sony buna yanaşmazsa bir kaç aya korsan oyun oynayabiliriz ps3'te.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

arkadaşlar bu çocuk buz dağının görünen kısmı. teyzemin arkadaşı deviance team'de ve onun söylediğine göre bu çocuk da onların iletişimde olduğu bir grupta yer alıyormuş. bu çalışmayı 3 yıldır 20 küsür kişiyle yürütüp ancak önemli bir aşama keydedebilmişler.

çocuğu ortaya çıkarmaları ise sadece görüntü için. basını kullanarak haber veriyorlar bu aşamaya gelindi diye. ama tabii sony gibi şirketler bu tip çalışmaları kimlerin yürütebileceğini iyi biliyor ve onlarla iletişime geçecektir. istedikleri meblayı alırlarsa korsan olayını bir başka grup bunu yapana kadar unutun. ama sony buna yanaşmazsa bir kaç aya korsan oyun oynayabiliriz ps3'te.

oha resmen haketmiş abi kusura bakma

http://episteme.arstechnica.com/eve/forums/a/ga/ul/116009498931/inlineimg/Y/super_cool_story_bro.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...