Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonisphere [ Metallica - Rammstein - Slayer]

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

beyler illaki atmosferik yaprak metal festivali olarak bakmayın olaya. artık yurt dışında falan festival diye kavram oluştu, millet eğlenmeye geliyor daha çok, pink falan bile çıkıyor utanmayıp.

tamam 50cent headliner olsun demiyorum da :P anathema geldi diye RUMELİHİSARI KONSERİ Mİ QQ yapmayın o kadar da.
Sosyal ağlarda paylaş

Slatan said:

gün itibariyle halen çıkacak grupların değişiklik göstermesi organizasyon başarısızlığı olarak nitelendirilebilir mi?

Son anda iki tane grup iptal oldu, nitelendirmemeliyiz bence bu nedenle.

Ha Türkiye'ye 900 kere falan gelmiş, artık bar doldurmayan Anathema'yı Manowar'ın üstünde headliner olarak çıkarmak nasıl bir kafadır onu ben de anlamadım sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Ha Türkiye'ye 900 kere falan gelmiş, artık bar doldurmayan Anathema'yı Manowar'ın üstünde headliner olarak çıkarmak nasıl bir kafadır onu ben de anlamadım sdf.

Aynen.

Bu arada saha içi kombine bilet arıyorum, satmak isteyen olursa özelden ulaşırsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonisphere 2010 istanbul Herkese Merhaba,
Sizlerden gelen yoğun talepler üzerine 26 haziran cumartesi günü'nün sahne akışı konusunda bir düzenleme kararı alınmıştır.. İlerleyen günlerde konu ile ilgili ayrıntılı açıklamalar yapılacak. Hepinize teşekkür ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

hayır abi headliner yapcakları yok ya
sadece bi oyun headliner bulamadılar onu geçtim
manowarın altına çıkaracak grup bile bulamadılar
çünkü organizatör mal cidden gerizekalı herifin teki.

anathemayı doğrudan soksalar kimse kabul etmezdi manga gibi

Acaba sırf "söz verdiğimiz headliner bulamıyoruz" tepkisini ç.ekmemekl için, anathmedan dolayıo biraz küfür yiyip sonra milletin gönlünü alıp, olayı kapatmak mı amaç?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...