Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentleech uyeligini 2 saatligine acti, kosun.

Disappear

Öne çıkan mesajlar

bi anda 8gb lik 10gb lik dosyalar indirmeyin. film dizi vs indirip 1.0 rationun ustune cikmaya calisin. ozellikle 1mbit baglantisi olan arkadaslar icin bu sart. ben house cikali kac gun olmus, dun hala 70~kb/s ile upload ediyodum. cidden cok abuk subuk kati torrent sitelerinde bulundum, (mesela su an what.cd adli trackerda Seeders: 3,395,865 / Leechers: 80,337 statlar bu durumda) torrentleech aralarinda ratio yapmasi en kolay site.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir önceki acc ile yüzlerce GB çekmiştim zaten şu anda çekecek yerim yok fekat acaba hangilerini çekmiştim lan deyu düşünüp dururum. onları hatırlasam zaten var oldukları için direkt ul edebilirim aslında.

o değil de fake ul yapacaksanız, ne kadar ul edilmiş bir bakın ona göre ul yapın. bir dosya üzerine abanmayın, bir dosyadan 50 mb, diğerinden 100mb fln bu şekilde abanın yoksa direkt anlaşılır gg olursunuz. bizim gibi netlerle ul yapmak işkence, o yüzden sanırım fake ul mecbur olacak ya da çok gerekli dosyalar için kullanıcaz tl yi.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yahu, ben 4 gün önce falan çıkan house, himym, 2.5 adam ve big bang ahalisini indirdim, 40 mb download etmişsin demiş, 900 mb da upload.

hayır saymasın da, sonra arkadaş biz sana vip user yazmıştık, nerde bizim paralarımız demesin, yeminlen bozşuruz bag !
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi su anda yeni çıkan fringe i uploadlıyım diorm o da olmuo. neden upload yapamıorm yahu. ban yemek istemiorm. indirmeyi kıstım, full upload yapsın diye ama 0.3 u geçmio upload.

abi download etmeden mi upload yapmaya çalışıyosun bana mı öyle geliyor?

bu arada fake ul yapan dolu tanıdığım var harbiden çakmıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...