Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik burçlara inanıyor mu?

copry

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

bi de böyle sırf burçlara inanmamak için karakterini değiştirmeye çalışan insanlar var onlara çok gülüyorum

BAK BURCUM AKSİNİ SÖYLİYEBİLİR AMA BEN ÇOK PASAKLIYIM :)

Ahahaha evet çok isabetli bir örnek bu.

dunkelzahn said:

ya o pisliğin teki bakmayın siz ona

Sensin pislik

Ayrıca hala inanmayanlar için kaynak bulmaya devam ediyorum. Bana kanıtlanamayacak önermelerle değil kaynaklarla gelin arkadaşlar. http://www.mountainastrologer.com/current_issue/sample.html

Bu işe ömrünü adamış insanlar var, ayrıca nerdeyse onbin yıldır var olan bir bilim dalı astroloji. Evren ve yıldızların hareketleri tabii ki biz insanların psikolojisini etkiliyor. Günlük faldan bahsetmiyorum, burçların ve yıldız pozisyonlarının insan hayatı ve psikolojisi üzerindeki etkisinden bahsediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

koç burcuyum ben de,

öyle genel olarak takip etmem ve inanmam ama geçenlerde ciddi bir sitede koç burcuyla ilgili çok değişik şeyler okudum, yazan saçma sapan genellemeler yapmamış, enteresan ve raslantı olamayacak kadar değişik kişilik özelliklerine değinmişti, ve %80'i tutuyordur, böyle olmasına rağmen hala inanmıyorum. Çok absürt geliyor ya, ne biliyim asfzg.
Sosyal ağlarda paylaş

ahuahuahua yalnız öle ki..

PWND

Marty said:

axedice said:

Paspatur ve diğer inanmayan arkadaşlar burdan okuyabilir. En azından giriş için bi kaynak olur size. Popüler davranış biçimi burçlara inanmıyorum demek diye hemen atlamayın. Ayrıca burçlara inanmıyorum diyerek kızlara hava yapılmaz ;)

Astrology is a group of systems, traditions, and beliefs which...

Scientists consider astrology a pseudoscience or superstition.

Pseudoscience is a methodology, belief, or practice that is claimed to be scientific, or that is made to appear to be scientific, but which does not adhere to an appropriate scientific methodology,lacks supporting evidence or plausibility,[5] or otherwise lacks scientific status.

Superstition is a credulous belief or notion, not based on reason, knowledge, or experience.

Okudum.inanmiyodum ama tam bi bilgim yoktu. Artik kesinlikle inanmiyorum sagol.
Sosyal ağlarda paylaş

inanılması dert değil zaten..

bilim denilmesi komik..

yoksa isteyen mozzarella peynirine bile inanır..

ben inanıyorum mesela mozzarella peynirine..

mikrodalgada da bir güç var.. ona inanıyorum..

nedir çözemedim.

bir gün dev bir mikrodalga fırın yaptırıp içine giricem ve bu bilinmezi çözücem..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...