Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik burçlara inanıyor mu?

copry

Öne çıkan mesajlar

Burçlara inanmıyorum. Yok joker burcu, at burcu, hede hödö burcu... Para kazanmak için uydurulan insanları kandırmak için üretilmiş saçmalıklar hepsi.

Neymiş efendim Aslan burcu kendini çok beğenirmiş, yay burcu özgürlüğüne düşkünmüş.. Kim değil ?

Terazi,akrep,nazgul,spagetti olmadan önce insan olmak lazım.(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır bi de dünyada 6 milyar insan var desek, 500 milyon insanın aynı gün içerisinde

said:
Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin. Yoksa gereksiz kıskançlıklarla herşeyi bir anda mahvetmeniz işten bile değil. Mali konularda tahminleriniz iyi. Yatırım yapmaya bakın. Sağlığınız iyi.

durumunu yaşayacağına inanabilmek nasıl bi kafanın ürünüdür ya?
Sosyal ağlarda paylaş

ahah bırakın lan bu

"coolum ayşe ben hayatta birşeye inanmam olduğu gibi yaşarım hayatı ayaklarını"

burada bi topic açsak feng shui şöyle güzel böyle güzel aa evet lan diyecek çok kişi vardır aranızda hatta

"ayşen evet evi feng shui felsefesine göre döşedik bir güzel, çok da minimal bi konsept oldu akşam kızları al da bize gel"

gibi söylemlere de rastlanması olası bi durumdur.

neticede demek istediğim tamam lan inanmıyorsanız inanmıyorsunuzdur sakin olalım, nasıl bir hengame nasıl bir telaştır bu.

hem yok mu matematik de kelebek etkisi diye birşey okutmuyorlar mı size bize okutmadılar gerçi ama filmi de vardı bunun eheh.

Böjeek said:

kimin neye inandığı kimseyi ilgilendirmez.
cahil, aptal vs.. diye hakaret edemessin inanmıyoruz diye.
eleştirebilir fikrini söyleyebilirsin ama hakaret edemessin.

neyse.
ben hala inananlarla dalga geçiyorum o da başka bir boyut.

/8/11.JPG[/img]

şu post tamamen kendiyle çelişen bi insanın postu olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

yıldızların insanlar üzerindeki etkisi bence olabilir bişey en basiti dolunay zamanı okyanuslarda gelgit yaşanırken insan kanında da meydana gelen hareketlilik çeşitli gerginliklere sebep olabiliyor. kimi inanır kimi inanmaz tabi ki normal kendi düşüncemizi benimsetmeye çalışmak yanlış bence.

bu patinin genel özelliği copry,herkes kendi düşüncesini karşısındakine dikte ettirmeye çalışır,zorlar.
etmezse hakaret eder,dalga geçer.tarzları böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice'nin mesajlar neden silinmiş?

konunun birinde hak etti diye adama ''gerizekalı'' dedik 1 ay ban yedik. (ki adam çok pis tahrik etti gel bana söv diye).
tamam haksızdım benim suçumdu cezamı çektim.

burada adam hepimize ''aptal'' ''cahil'' dedi mesajları silinmiş.
sıkı yönetiminizi yiyim sizin ben ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Böjeek said:

axedice'nin mesajlar neden silinmiş?

konunun birinde hak etti diye adama ''gerizekalı'' dedik 1 ay ban yedik. (ki adam çok pis tahrik etti gel bana söv diye).
tamam haksızdım benim suçumdu cezamı çektim.

burada adam hepimize ''aptal'' ''cahil'' dedi mesajları silinmiş.
sıkı yönetiminizi yiyim sizin ben ya.

paticik bölümüne başlık açalım hemen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...