Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik burçlara inanıyor mu?

copry

Öne çıkan mesajlar

Böjek dürüst, sıcak, iyi niyetli, insanlarla iletişimde hiçbir zaman sorun yaşamayan biri olduğunu ve aynı zamanda mukemeliyetci, detayci, kili kirk yaran, zeki, ince, titiz ama eleştirel bi bakış açısına sahipsin. Haksız mıyım?

Astroloji insan karakterini inceleyen onbinlerce yıllık bir bilim dalıdır ve bulguları %90 gerçeği ifade eder. Aksini idda eden cahildir.
Sosyal ağlarda paylaş

burçlara kim inanır kim inanmaz bilmem de benim çok komiğime giden bişey var . 12 tane burç var , hepsi farklı falan, pozitif / negatif yönlere bişeyler sallanmış tamam anladık.
ama neden herkeste bir "benim burcum en iyi burç" havası var ?
onu anlayamadım.

benim burcum yay mesela, en süper burç kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

21haziran.. yengeç mi ikizler mi oluyor bilmiyorum tam. ikisinden birisi.

hiiiç inanmıyorum, inanlarla dalga bile geçiyorum keyfim yerinde ise. tüm hepsi bu aslında http://en.wikipedia.org/wiki/Forer_effect

ama kalkıp da geçmişe gitsem ben de atarım böle safsata..

en güzel kolay para hacı!

eee bu arada.. astronomi bilimdir

astroloji ise hmm.. ee nasıl desem.. şey..

evet safsatadır.. uydurmadır..

tabii inanmıyorsam bile saygı duyuyorum.. (dünyada bu kadar koyun olmasından ise kaygı duyuyorum)

araştırın, okuyun, uyduruk olduğunu göreceksiniz zaten
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yani bojek sen şimdi yalancı, soğuk, kötü niyetli ve aptal mısın?

paspatur said:
bilimsel bir temele oturtamnı rica ederim

Tşk.

Zaten oturmuş durumda. Araştır, oku, öğren. Saçma sapan sorular sormayın.

Kimsin sen Rezzan Kiraz mı?

Neden bu kadar hezeyana kapıdığına anlam vermedim. Okudum araştırdım inanmıyorum ok.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yani bojek sen şimdi yalancı, soğuk, kötü niyetli ve aptal mısın?

paspatur said:
bilimsel bir temele oturtamnı rica ederim

Tşk.

Zaten oturmuş durumda. Araştır, oku, öğren. Saçma sapan sorular sormayın.

işte demek istediğim tam bu.
zaten burçlarda kötü özellik yazsa kimse kabul etmez.
herşey iyi toz pembe olduğu için millet kapılıyo bu kadar.

sıcak iyi niyetli zeki dürüst
12 burcun 12 sine de aynı şeyi söylüyolar zaten.

o zaman insan olarak hepimiz aynıyız.
ok.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tabi ki inanıyorum. Burçlara inanmayan aptaldır.

Yengeç burcuyum bu arada. Duygusal ve içine kapanık bi yapım var ama aynı zamanda sevecenim de.

Valla kusura bakma axedice ama şikayet ettim bu mesajını. En başta geyik yapıyosun zannettim güldüm falan, fekat ciddiymişsin.
Kimin aptal olup, kimin olmadığına burçlara inanan birisi karar veremez diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yıldızların insanlar üzerindeki etkisi bence olabilir bişey en basiti dolunay zamanı okyanuslarda gelgit yaşanırken insan kanında da meydana gelen hareketlilik çeşitli gerginliklere sebep olabiliyor. kimi inanır kimi inanmaz tabi ki normal kendi düşüncemizi benimsetmeye çalışmak yanlış bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Radiance said:

Mükemmel ikizlerim ve inanıyorum : )

@dasaaa

Astroloji yeni birşey değil yüzyıllardır üstünde uğraşılıyor

e tabi yeni bişi değil.. onun için dedim geçmişe gitsem ben de kullanırım bu zamazingoyu diye..

"geleceğini görüyoruuuuum.. gerçi 200li yıllarda inanıcakları astroloji 18.yy'de temelleri atılan farklı bir sistem olacak, ve dahası ilk kullanılan astrolojide adledilen sistemler daha sonraki yüzyıllarda doğan çocuklar için kesinlikle tutmayacak. keza uzay hareket eden genişleen bir yapı.. ve bu genişleme, yer değiştirme hareketleri için astrolojide düzeltmeler yapmayacaklar. ama boş veeerr.. görüyoruuuuuuum.... hem zaten teeee bilmem kaç bin kilometre uzaktaki bir gökcisminin olmayan hareketinin (bilmemkim takım yıldızının geri vitese takması gibi) kendi hayatını etiklediğine inanan bir adamı kadırmaktan kolay ne olabilir ki... o yüzden görüüüyoruuuuuum.. bu gün yapacağın yatırımlarda dikkatli olmalısın. aslında her yapacağın yatırımda dikkatli olmalısın ama boşver. sen bugün olarak düşün. kendini fiziksel açıdan yorgun ve düşmüş hissediceksin. kısa sürede toparlamazsan bazı fırsatlaraı kaçırabilirsin. gerçi bu da standart bir durum. hem aslında bu dönemlerde insanların fiziksel açıdan yorgun hissetmeleri normal. ama yine de üstüne alın sen lütfen.. tamam mı? sevdiğin kişiyle birlikte olman seni sıkıntılarından uzaklaştırabilir.. eee. aslında sevdiğin kişi ile birlikte olman seni sıkıntılarından uzaktlaştırmıyorsa bir sorun var demektir ama boş ver. bunu da üstüne alın sen.. bugün gelecekle ilgili hedeflerini iyi belirleyerek planlar yapma arzusu hissedebilirsin.. çok normal, herkes hergün bir şekilde plan yapar. olurda plan yapacak olursan ne kadar iyi bir falcı olduğumu arkadaşlarına da anlat lütfen.. borcunuz 3gold pliz"

falları hürriyet, boğa, kova, ve teraziden aldım sanırım..

uyduruk bişiler işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...