Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik burçlara inanıyor mu?

copry

Öne çıkan mesajlar

abvblizzard said:

Böjeek said:

Başak, inanmıyorum

o kadar insanı 12 burca bölmek saçma.

500-600 tane olsa inanırdım belki

ama bu da çok çok çok kötü bi arguman ya.
2 ye bile bölüyosun kız erkek diye
genel çizgilerle gayet bölersin 12ye.
her ayrıntıyı yazmıyo ki.

Ulan salak, pipi var kuku var da ikiye bölüyosun, 12'ye bölerken neyi baz alıyosun? Elinde ne var onu sorarım sana.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Astroloji insan karakterini inceleyen onbinlerce yıllık bir bilim dalıdır ve bulguları %90 gerçeği ifade eder. Aksini idda eden cahildir.

Burç geyiğine inanıyor musunuz diye sormak, yerçekimine inanıyor musunuz diye sormaya benziyor adeta. Bilimsel kanıtları (Ay ve yıldızların pozisyonlarının, yaydıkları enerjilerin ve Ay'ın yerçekiminin vücut fizyolojisine ve dna'ya etkileri üzerine binlerce makale bulabilirsiniz) bu kadar ortada olan birşeyi "inanmıyorum ben aga yeaaaaaaaaaa" diye reddetmek de büyük cahillik.
Sosyal ağlarda paylaş

Cassiline said:

abvblizzard said:

Böjeek said:

Başak, inanmıyorum

o kadar insanı 12 burca bölmek saçma.

500-600 tane olsa inanırdım belki

ama bu da çok çok çok kötü bi arguman ya.
2 ye bile bölüyosun kız erkek diye
genel çizgilerle gayet bölersin 12ye.
her ayrıntıyı yazmıyo ki.

Ulan salak, pipi var kuku var da ikiye bölüyosun, 12'ye bölerken neyi baz alıyosun? Elinde ne var onu sorarım sana.

yükselenim var.

bak yazmış adam titizdir değildir diye 2 ye ayırmış
saçma ama var bi kıstası işte.
Sosyal ağlarda paylaş

oglak

en cok yanlış anlaşılan burc,sezgileri cok kuvvetli olan burc.hatta sezgileri cok kuvvetli oldugundan leb demeden leblebiyi anlayan burc.asırı duygusal olan ama hiç mi hiç çaktırmayan burc.kötümser,gamlı baykus burc.her derdi dinleyen,akıl veren ,mükemmel dost ve sevgili olan burc.aynı zamanda megaloman olan burc.(megalomanlıgı anlasıldı heralde)

cok artizim
Sosyal ağlarda paylaş

Werewolf said:

axedice said:

Astroloji insan karakterini inceleyen onbinlerce yıllık bir bilim dalıdır ve bulguları %90 gerçeği ifade eder. Aksini idda eden cahildir.

Burç geyiğine inanıyor musunuz diye sormak, yerçekimine inanıyor musunuz diye sormaya benziyor adeta. Bilimsel kanıtları (Ay ve yıldızların pozisyonlarının, yaydıkları enerjilerin ve Ay'ın yerçekiminin vücut fizyolojisine ve dna'ya etkileri üzerine binlerce makale bulabilirsiniz) bu kadar ortada olan birşeyi "inanmıyorum ben aga yeaaaaaaaaaa" diye reddetmek de büyük cahillik.

burcları mı inceliyor lan astroloji.
yıldızların yaydıgı enerji falan filan da, ekimin 15 inde dogan adama sen gezegen atamakla bilim mi yapıyosun ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...