Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik burçlara inanıyor mu?

copry

Öne çıkan mesajlar

Paspatur ve diğer inanmayan arkadaşlar burdan okuyabilir. En azından giriş için bi kaynak olur size. Popüler davranış biçimi burçlara inanmıyorum demek diye hemen atlamayın. Ayrıca burçlara inanmıyorum diyerek kızlara hava yapılmaz ;)

Radiance ve napaenin ortak özelliklerini yazıyorum. C/p olacak tabi, şimdi kitaplarımdan yazmak uzun sürer.

said:
1. bunalıma girerler.
2. mutsuz da olurlar.
3. çok ilgi özen isterler.
4. kendi ayakları üstünde durabiliteleri vardı birileri akıllarini çelene kadar.
5. güçlü sayılırlar.
6. kendileriyle çelişirler ve baya dengesizdirler.
7. yalan sölemezler sadece fikirleri hızlı değişir.
Sosyal ağlarda paylaş

mauhauha adam astrolojiye bilimsel kanıt var demiş..

mauhuaa

olm sen doğduğunda o cisimler astroloji falcılarının sana uyduğunu söylediği yerlerde bile değildi.

astrolojini temlleri mö 3. yy desen o tarihten itibaren hepsi her değiştiriyorlar

bana makale linklesenize bunların etkilediğini gösteren. bi astronomi makalesi falan linklesenize yav..

bu konu ay üstünde uzay üssü vardan daha komik olacak valla.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Paspatur ve diğer inanmayan arkadaşlar burdan okuyabilir. En azından giriş için bi kaynak olur size. Popüler davranış biçimi burçlara inanmıyorum demek diye hemen atlamayın. Ayrıca burçlara inanmıyorum diyerek kızlara hava yapılmaz ;)

Astrology is a group of systems, traditions, and beliefs which...

Scientists consider astrology a pseudoscience or superstition.

Pseudoscience is a methodology, belief, or practice that is claimed to be scientific, or that is made to appear to be scientific, but which does not adhere to an appropriate scientific methodology,lacks supporting evidence or plausibility,[5] or otherwise lacks scientific status.

Superstition is a credulous belief or notion, not based on reason, knowledge, or experience.

Okudum.inanmiyodum ama tam bi bilgim yoktu. Artik kesinlikle inanmiyorum sagol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...