Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Beyt

Öne çıkan mesajlar

Ubisoft'un duyurduğu yeni prince of persia oyununun videosu:

Vidyo

Oyun eski üçlemenin devamı olarak çıkartılacakmış.Oyun film oyunu gibi dursa da tam olarak birşey söylemek pek mümkün değil. Ha ayrıca Prince eski Prince imiş.

Her ne kadar cılkını çıkarttıklarını düşünsemde topici bulunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

warrior within direk favori oyunlarım listesinde. ondan sonra çıkan two thrones tu sanırım. bitirememiştim baymıştı. sonra rezil birşey çıkardılar arkadaştan alıp 1 gün oynayıp geri vermiştim. herneyse, şimdi bunu two thrones un devamı gibi mi yapıcaklarmış yani? öleyse iyi. yenisinden nefret etmiştim çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyt said:

Ubisoft'un duyurduğu yeni prince of persia oyununun videosu:

Vidyo

Oyun eski üçlemenin devamı olarak çıkartılacakmış.Oyun film oyunu gibi dursa da tam olarak birşey söylemek pek mümkün değil. Ha ayrıca Prince eski Prince imiş.

Her ne kadar cılkını çıkarttıklarını düşünsemde topici bulunsun.

öncelikle eski üçlemenin devamı şeklinde değil de ilk oyunla ikinci oyun arasını anlatacak..
saçmalık olansa bu oyuna özel yeni yeteneklerimizin olacak olması..
yahu ilk oyundaki prens belli, ikincisindeki de belli..
Arasındaki zamanda nasıl yeni özelliklere sahip bir prens olacak anlamak güç..

ikinci olarak yapımcılar asla film oyunu olmayacak diyorlar ama ben yemedim..
bayağı film oyunu olacak bence..
tamamı filmi anlatmayacak elbette ki..
çünkü bölüm sands of time serisinin tamamını işliyor..
ancak tahminim filmde "seriden farklı olayları da anlattıkları" ve bu olaylar seride olmadığı için "anaa biz fazladan iş yaptık lan hemen araya oyun sıkıştıralım" dendiği..
yoksa bu kadar övgü almış, devamı bu kadar beklenen yeni prince bırakılıp da konusu tamamlanmış eski seriye dokunmazlardı..
Sosyal ağlarda paylaş

Son oyun alakasız farklı bişiydi zaten.. Fakat konusunun devamını merak ediyorum açıkçası :D

Bu oyun da ne kadar devamı olabilecekse artık.... Hani film oyunu dicem de film zaten oyundan esinlendi. Oyun filminin oyunu (¿)
İyi güzel sevdiğimiz dos ortamından gelen prince of persia ama işin biraz cılkı çıktı sanki :/ Çıksın görcez bakalım gene.

edit: yeni farkettim yukarıdaki bu resminde artık prens bile "ulan gene mi aynı şey.. öh eğlencesi kalmadı bunun" gibi bakıyo :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...