Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harry Potter and The Deathly Hollows

progamer

Öne çıkan mesajlar

7. kitap serinin en sevdiğim kitabı. Bütün 7 kitaplık seride olmasını beklediğim herşey 7. kitapta oluyor. Sinematik olarakta harika bir potansiyeli var bana göre. Çünkü Heroic temanın allahı 7. kitapta oluyor, doruk noktasına ulaşıyor.

Filmi henüz izlemedim ama ikiye bölmeleri fanların istediği birşeydi. Çünkü kitaptaki fanları mutlu eden bazı olayların filme aktarılamaması hem anlatımı bozuyor hemde fanları üzüyor.
İki filmi bir arada izlemek lazım bir yorum yapmadan için. Çünkü bu normal bir film değil artık.
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu okuyamıyorum film hakkında detay almiyim diye ondan soruyorum açıklandıysa bile.

film sadece istinye parkta mı 3d yoksa diğer salonlarda da var mı 20 dakikalık 3d kısım. caddebostan afmde 3d olarak yazılmış ama bi çok yerde sadece istinye park diyor. kafam karıştı
Sosyal ağlarda paylaş

babasının nerede olduğunu mu? NE??

bence çok çok çok iyiydi film. yani harry potter filminden beklediğimden daha iyiydi, daha önceki filmler kitabın yanında çok sönük kalıyordu, bu da sönük kalmasına rağmen çok iyi başarmışlar bence.

Özellikle hikayenin çizgifilm şeklinde (ve şahane) anlatılması, ve locket sahnesi çok iyiydi, kitabı okurken bunu nası çeviricekler yahu diye düşünmüştüm, Hermione'nin böyle daha korkunç ve daha güzel gözükmesi falan filan, ama mükemmel yapmışlar bence. ah ah 2.si çıksa hemen keşke, kitap yok buna kaldık.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaijad said:

screwy said:

Kaijad said:

ya kitabı da kötüydü
sensin kötü

son kitabında ilk 4 kitabın havası varmıydı allaşkına
4 ten sora bariz düşüş oldu dier kitaplarında[/quote

İl 3 kitap çocuk kitabıydı resmen ya, 4 ve sonrası esas serinin güzel kitaplarıdır gözümde. Zevkler, renkler gerçi hehe :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...